takip et takip et takip et
Gündem

3 Temmuz 2020 - 298 Okunma

TOKAT’IN EN GENİŞ MUTFAĞI “LEZZET NOKTAM” 13 TEMMUZ’DA AÇILIYOR

Abone Ol

Tokat merkezde dijital reklamcılık hizmeti sunan Yapar Zeka Bilişim ve Reklamcılık Hizmetleri Limited Şirketi tarafından ‘ Tokat’ın en geniş mutfağı ‘ sloganıyla yola çıkan lezzetnoktam.com;  Tokat’ta paket servis yapan seçkin gıda firmalarının tek bir noktada toplanmasına aracılık etmeyi planlıyor.

İnternet üzerinden bilgisayar veya telefon yardımı ile yiyecek, içecek, kuruyemiş ve manav siparişinin verilebileceği online platformda;  yemek severler ortalama 15-45 dakika içerisinde istedikleri lezzetlere, damak tadlarına ulaşabilecekler ve ister kapıda nakit/kredi kartı ister online ödeme kanalıyla ödemelerini güvenle yapabilecekler.

Ön kayıt almaya başlayan lezzetnoktam.com 13 Temmuz’a kadar yapılacak üye kayıtlarında üyelerine ilk siparişlerinde geçerli  %10 indirim avantajını sunmaya başladı bile…

Ahilik geleneğinin en önemli ilkelerinden; “Birlikten güç doğar” ve “Yerel Güç, Yerel Kalkınma” sözlerini düstur edinen lezzetnoktam.com marka sahibi Yapar Zeka Bilişim ve Reklamcılık Hizmetleri Ltd. Şti., sisteme kayıt olan firma sahiplerine de ücretsiz ürün fotoğraf desteği, menü oluşturma konularında profesyonel hizmet  vereceğini ve firmalar üzerindeki  bu yoğun iş yükünü alarak sadece paket servis ve ürün kalitesine odaklanmalarına yardımcı olacaklarını önemle vurguluyorlar.Bütün Tokatlıların kazanmasını amaç edinen Lezzetnoktam.com 13 Temmuz’da açılarak, hizmet vermeye başlayacak.


" TOKAT’IN EN GENİŞ MUTFAĞI “LEZZET NOKTAM” 13 TEMMUZ’DA AÇILIYOR konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere TOKAT’IN EN GENİŞ MUTFAĞI “LEZZET NOKTAM” 13 TEMMUZ’DA AÇILIYOR ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda TOKAT’IN EN GENİŞ MUTFAĞI “LEZZET NOKTAM” 13 TEMMUZ’DA AÇILIYOR ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku