takip et takip et takip et
Gündem

30 Ağustos 2019 - 531 Okunma

TOKAT’A 152 DOKTOR KADROSU

Abone Ol

Tokat Milletvekili Mustafa Arslan Sağlık Bakanlığınca Tokat'a çeşitli branşlarda 152 doktor için kadro tahsisi yapıldığını duyurdu.

Tokat Milletvekili Mustafa Arslan Sağlık Bakanlığınca Tokat’a çeşitli branşlarda 152 doktor için kadro tahsisi yapıldığını duyurdu.

Tokat’ın sağlık sektöründe en önemli sorunlarından biri olan uzman doktor eksikliği için Sağlık Bakanlığınca açıklanan sevindirici bir gelişme oldu. Sağlık Bakanlığınca Tokat ve ilçelerine çeşitli branşlarda 152 doktor için kadro tahsisi yapıldı.

ONKOLOJİ İÇİN DE KADRO VAR

Geçtiğimiz günlerde gazetemizde “Kanser Hastaları Onkoloji Uzmanı Bekliyor” başlıklı haberimizde Onkoloji Bölümü hastalarının uzman doktor ihtiyacını dile getirmiştik. Bakanlık tarafından ilan edilen 152 doktor kadrosu içerisinde Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Onkoloji Bölümü için de 1 uzaman tabip kadrosu yer alıyor.

Haberi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda duyuran Tokat Milletvekili Mustafa Arslan, 152 doktor kadrosunun Tokat’a hayırlı olması temennisinde bulunarak, “İlimiz genelinde hizmet veren sağlık kurumlarımızın ihtiyaçları doğrultusunda, çeşitli branşlarda 152 Doktor için Sağlık Bakanlığı tarafından Kadro Tahsisi yapılmıştır. Yakın zamanda ataması yapılarak görev yapacak olan doktorlarımızın ilimize hayırlı olmasını diliyorum.” ifadelerini kullandı.


" TOKAT’A 152 DOKTOR KADROSU konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere TOKAT’A 152 DOKTOR KADROSU ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda TOKAT’A 152 DOKTOR KADROSU ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku