Dolar 27,4198 1.91%
Euro 28,9883 1.96%
Gram Altın 1.654,47 2,04%
Çeyrek Altın 2.786,00 -0,04%
Yarım Altın 5.574,00 -0,02%
Tam Altın 11.058,67 -0,37%
TOKAT YURT GENÇLİKSPOR VOLEYBOL KULÜBÜ FAALİYETLERE BAŞLIYOR

TOKAT YURT GENÇLİKSPOR VOLEYBOL KULÜBÜ FAALİYETLERE BAŞLIYOR

ABONE OL
10 Ağustos 2020, 11:16:40

2020-2021 sezonunda Yurt Gençlikspor voleybol takımı Bölgesel Lig ve altyapıda faaliyetlerine start verecek. Takımın amacı bu zorlu süreçte Tokat’ımıza voleybol branşında yeni bir ses ve oluşum sağlamak. Takımın Antrenörlüğünü 4. Kademe Başantrenör Gökhan Yurdakul üstlenecek ve Altyapı Antrenörlüğünü ise, 2.Kademe Eray Belgüzar üstlenecek.

GÖKHAN YURDAKUL: “TOKAT YURT GENÇLİKSPOR VOLEYBOL TAKIMI OLARAK HEDEFİMİZ TOKAT’IMIZA VE TÜRK VOLEYBOLUNA HİZMET ETMEK”

Gökhan Yurdakul yaptığı açıklamada “Tokat Yurt Gençlikspor voleybol takımı olarak hedefimiz Tokat’ımıza ve Türk voleyboluna hizmet etmek. Oyuncularımız yarı genç yarı tecrübeli sporculardan oluşmaktadır. haftada 3 gün Hüseyin Akbaş Spor salonunda yapacağımız antrenmanlarla tecrübeli ve genç oyuncularımızı birleştirip hedefimiz doğrultusunda ilerlemektir. Bizlere destek veren tokat Gençlik Spor İl Müdürü Cemil Çağlar’a, Şube Müdürümüz Celal Yurdakul ve Ömer Besler’e spor servis şefimiz Orhan beye ve Tokat Yurt Gençlikspor Kulübü Başkanı Fırat Kaya’ya sonsuz teşekkür ve şükranlarımızı sunarız.” dedi.

ERAY BELGÜZAR: “VOLEYBOLU SEVEN, VOLEYBOLU CANI GÖNÜLDEN İSTEYEN GENÇLERİMİZİN HER DAİM YANINDA VE ARKASINDA OLACAĞIZ”

Altyapı Antrenörü Eray Belgüzar yaptığı açıklamada ” Anadolu’da voleybol kenti olan Tokat’ımızda genç ve yetenekli sporcuları araştırıp bularak hedefimiz doğrultusunda iyi bir seviyeye getirerek Türk voleyboluna ve Tokat’a katkı sağlamak için çaba göstereceğiz. Voleybolu seven, voleybolu canı gönülden isteyen gençlerimizin her daim yanında ve arkasında olacağız.” açıklamasında bulundu.

tokat yurt genclik ve spor kulubu logo.fw

GÖKHAN YURDAKUL KİMDİR?

1989 doğumlu genç Antrenör voleybola okul takımlarında başlayan daha sonra Belediye Plevnespor voleybol takımında devam etti. Ardından Sinop Gerze Gençlikspor, Tokat İl Özel İdare ve Almusspor gibi birçok takımda oynadı. Daha sonra Tokat Gaziosmanpaşa üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek      Okulu’ndan mezun oldu. Ardından Samsun On dokuz Mayıs Üniversitesi’nde voleybol branşında yüksek lisansını tamamladı. Bir çok takımla Antrenörlük yaptı, bu genç yaşına rağmen 4. Kademe Baş antrenörlük belgesini aldı ve son olarak Yurt Gençlikspor Kulübü ile yeni bir oluşum içerisine girdi.

DİKKAT!  Trabzonspor 3-1 Fenerbahçe MAÇ ÖZETİ | 9. Hafta - 2021/22

ERAY BELGÜZAR KİMDİR?

1991 yılında Tokat’ta doğdu. Voleybola Tokat Gençlikspor’da başladı, 1 yıl oynadıktan sonra voleybol kariyerini Tokat Belediye Plevnespor kulübünde 10 yıl devam ettirdi. Tokat Belediye Plevnespor’dan ayrıldıktan sonra sırasıyla 1 yıl Batman Petrolspor, 1 yıl Genç Kafkas Spor Kulübü, 1 yıl Orduspor, 4 yıl Giresun Bulancak Belediye Spor Kulübü, 1 yıl Ordu Anadolu İmam Hatip Lisesi Spor Kulübü’nde oynayarak voleybol kariyerini noktaladı. Antrenörlük kariyerine Trabzon Karadeniz Spor Kulübü’nde başladı. Orada 1 yıl çalıştıktan sonra Tokat Yurt Gençlikspor’la anlaştı. Giresun Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği mezunu olan genç Antrenör 2.kademe antrenörlük belgesine sahip.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments