takip et takip et takip et
Gündem

9 Kasım 2019 - 163 Okunma

TOKAT TURİZMİ İÇİN ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Abone Ol

Tokat Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ali Çelik, beraberinde İl Özel İdaresi Turizm ve Tanıtım Müdürü Seyit Ali Kindan ile birlikte Samsun'da turizmi geliştirmeye yönelik bir dizi ziyarette bulundu.

Başkan Çelik; KATİD (Karadeniz Turistik İşletmeler Derneği) Başkanı Murat Toktaş, TURSAB(Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği) Orta Karadeniz BTK. Başkanı Yılmaz Uzunlar, OMÜ (Ondokuz Mayıs Üniversitesi) Turizm Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç Dr. Yetkin Bulut, SAMTİAD (Samsun Turizm Ve İşadamları Derneği) Başkanı Mustafa Öztürk, Lovelet Alışveriş Merkezi Genel Müdürü Mustafa Süzen, Çerkez İş İnsanları Derneği ve Amerikan Life Okulları Kurucu Başkanı Sedat Uygun, TURSAB Orta Karadeniz Btk Genel Sekreteri Fatma Çiçek ve Ajans Mina Yönetim Kurulu Başkanı Cihat Ayes ile bir araya geldi.

Çelik yaptığı konuşmada, “TURSAB Orta Karadeniz BTK Başkanlığına yeniden seçilen Yılmaz Beyi tebrik ediyorum. Turizm derneklerinin değerli başkanları ve TURSAB ile Tokat’ın da içinde bulunduğu rotadaki tur sayılarını arttırmaya yönelik çalışmalar yapılmasını önemsediğimizi bu görüşmemizde bir kez daha yinelemek istiyorum. Sizlerin de vereceği katkı ile birçok medeniyete ev sahipliği yapmış, bu medeniyetlerin izlerini hala üzerinde taşıyan, mutfağı ile ünlü birçok şehre rakip olacak bir sofraya sahip Tokatımızı, hem kültürel, hem sağlık, hem de doğa turizmi açısından gezginlerin kullanımına sunulması bizler için çok önemli. Şimdiden vereceğiniz katkılardan dolayı teşekkür ediyor, çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum.” Dedi.

Yapılan ziyaret sonrasında JOLLY Tur İnfo Grubuna bağlı rehberler ve acenteler Tokat’a gelerek şehrin tarihi ve kültürel eserlerini ziyaret etti. Turizm İl Müdür Yardımcısı Ali Uçar ve İl Özel İdaresi Turizm ve Tanıtım Müdürü Seyit Ali Kindan’ın refakat ettiği misafirlerin önümüzdeki yıllarda yeni gezginleri şehre getirmesi hedefleniyor.


" TOKAT TURİZMİ İÇİN ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere TOKAT TURİZMİ İÇİN ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda TOKAT TURİZMİ İÇİN ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku