takip et takip et takip et
Gündem

30 Ekim 2019 - 448 Okunma

TOKAT TİCARET BORSASI’NDAN 800 ÖĞRENCİYE BOT YARDIMI

Abone Ol

Tokat Ticaret Borsası 800 öğrenciye bot yardımı yaptı.

Tokat Ticaret Borsası öğrencileri bu yıl da unutmadı. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin de verdiği destekle kış öncesinde öğrencilere eğitim yardımı yapan Tokat Ticaret Borsası, bu yıl toplamda 800 öğrenciye bot yardımı yaptı. Tokat Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Bora’nın talimatıyla gerçekleştirilen bot yardımları Tokat il merkezi, Turhal, Erbaa, Pazar ve Niksar’daki ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırıldı. Yardım kapsamında toplamda 17 okula 800 çift ayakkabı öğrencilere ulaştırmak adına okul idarecilerine teslim edildi.

Gerçekleştirdikleri çalışmayla ilgili bilgi veren Tokat Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Bora, kış gelmeden önce bu yardımların ihtiyaç sahibi çocuklara ulaştırılması için gayret gösterdiklerini söyledi. Başkan Bora, “Bu yardımlarımızı imkanlarımız dahilinde her yıl yapmaya devam edeceğiz. Tokat’ta 10, Turhal’da 2, Pazar’da 2, Erbaa’da 2 ve Niksar’da 1 okulumuzda okuyan 800 öğrencimize yardımlarımızı ulaştırdık. Bu vesile ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımız Sayın M.Rifat Hisarcıklıoğlu başta olmak üzere, Tokat Valiliği İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze, Yönetim Kurulu ve Meclis Kurulumuzdaki arkadaşlarıma ve Borsamız Personeline özverilerinden ötürü teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.


" TOKAT TİCARET BORSASI’NDAN 800 ÖĞRENCİYE BOT YARDIMI konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere TOKAT TİCARET BORSASI’NDAN 800 ÖĞRENCİYE BOT YARDIMI ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda TOKAT TİCARET BORSASI’NDAN 800 ÖĞRENCİYE BOT YARDIMI ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku