takip et takip et takip et
Gündem

28 Kasım 2019 - 1447 Okunma

TOKAT TANITIM GÜNLERİ BAŞLADI

Abone Ol

Tokat Valiliği, Tokat Belediyesi ve Tokat Kent Konseyinin İstanbul Havalimanı Dış Hatlar terminalinde gerçekleştirdiği Tokat Tanıtım Günleri etkinliği dün başladı.

Tokat Günleri etkinliğinde şehrin güzellikleri, yöresel ürünleri, el sanatları, şehre ait güzel fotoğrafları tanıtılacak. İstanbul Dış Hatlarda gerçekleşecek olan tanıtım etkinliği Türkiye’de ilk defa gerçekleşecek.

Tokat Kent Konseyi Başkanı Abdullah Gürbüz, etkinliğe ilişkin yaptığı açıklamada, “Amacımız güzel şehrimizi daha iyi tanıtmak. Etkinliği gerek gurbetçilerimizi gerekse yabancı turistleri Tokat’ımıza çekmek amacıyla düzenliyoruz. İstanbul’daki tanıtımımız sadece İstanbul Yeni Havalimanında gerçekleşmeyecek. 1-2 Aralık 2019 tarihlerinde İstanbul Capitol AVM’de de şehrimizi tanıtacağız. İnşallah şehrimiz için hayırlı olur. Valimiz Dr. Ozan Balcı, Tokat Belediye Başkanımız Av. Eyüp Eroğlu başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum

Tokat mutfağından sunumlarla yöreye ait tarihi, doğal ve kültürel değerlerin de tanıtılacağı etkinlik 29 Kasıma kadar ziyaretçilerini ağırlayacak.


" TOKAT TANITIM GÜNLERİ BAŞLADI konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere TOKAT TANITIM GÜNLERİ BAŞLADI ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda TOKAT TANITIM GÜNLERİ BAŞLADI ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku