takip et takip et takip et
Gündem

15 Kasım 2019 - 225 Okunma

TOKAT TANITIM FİLMİ ÇEKİMLERİ TAMAMLANDI

Abone Ol

Tokat Kent Konseyi Turizm ve Tanıtım Grubunun çalışmaları arasında yer alan ve Tokat Kent Konseyi Başkanı Abdullah Gürbüz tarafından da onaylanan Tokat Tanıtım Filmi çekimleri tamamlandı.

Tokatlı hemşerilerimiz tarafından kurulan ve İstanbul’da faaliyet gösteren bir ajans ile ortaklaşa gerçekleştirilen Tokat Tanıtım Filmi, 5 dakikalık kısa film formatında ve 1 dakikalık teaser formatında 2 ayrı film şeklinde hayata geçirilecek. Tokat Tanıtım Filminin konusu olarak genç bir çiftin Tokat’ta geçirdikleri 4 gün anlatılacak. Filmde Aslı Sevi ve Özgür Uysal başrolü paylaşıyor.

Tokat Kent Konseyi Turizm ve Tanıtım Grubu Başkanı Süleyman Üzümcü Tokat Tanıtım Filmi çekimlerinde bizzat bulundu ve koordinasyonu sağladı. Başkan Üzümcü, “Tokat Kent Konseyi Başkanımıza yeni bir Tokat tanıtım filmi çekilmesi konusunda bir proje sunmuştuk. Başkanımızla yapmış olduğumuz istişareler sonrasında sağ olsun projeye tam destek verdi. Tokat’ımızı bir bütün olarak ele aldığımız tüm ilçelerimizdeki güzellikleri yansıtan Tokat’ın öne çıkan alanlarını ve kültürlerini yansıtan bölgelerde setimizi kurduk. Çekimlerimizi Tokat’ımızın tarihi ve turistlik mekânlarında gerçekleştirdik. Çok emek verdik, amacımız şehrimizin en iyi şekilde gerek Ülkemize, gerekse dünyada tanınması. Bu projenin hayata geçmesinde bizlere gerek maddi gerekse manevi destek olan başta Tokat Belediye Başkanımız Av. Eyüp Eroğlu olmak üzere Tokat Yazmacılar Hanı Butik Otel, Dedeman Otel, Çavuşoğlu Otel ve Şehrazat Park işletmelerine, emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” dedi.

Önümüzdeki günlerde montajı tamamlanacak olan Tokat Tanıtım Filmi merakla bekleniyor.


" TOKAT TANITIM FİLMİ ÇEKİMLERİ TAMAMLANDI konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere TOKAT TANITIM FİLMİ ÇEKİMLERİ TAMAMLANDI ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda TOKAT TANITIM FİLMİ ÇEKİMLERİ TAMAMLANDI ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku