Dolar 27,2108 0.24%
Euro 28,9440 0.02%
Gram Altın 1.683,24 0,18%
Çeyrek Altın 2.812,00 0,11%
Yarım Altın 5.623,00 0,09%
Tam Altın 11.181,24 -0,03%
TOKAT PROTOKOLÜ, SPOR TOKAT PROJESİ ÇALIŞMALARINI İZLEDİLER

TOKAT PROTOKOLÜ, SPOR TOKAT PROJESİ ÇALIŞMALARINI İZLEDİLER

ABONE OL
11 Aralık 2019, 09:57:47
Vali Dr. Ozan Balcı: “Spor Tokat projesiyle spor branşlarına tanışmalarını sağlayarak spor yapma imkânı sağladık”

Tokat Valisi Dr. Ozan Balcı, Tokat Milletvekilleri Av. Yusuf Beyazıt, Av. Mustafa Arslan, Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu, İl Genel Meclis Başkanı Av. Erol Duyum ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep Gökçe ile birlikte İl Müdürlüğü ziyaretlerinde Spor Tokat projesi çalışmalarında incelemelerde bulundular.

Ziyarette spor salonları, Tenis Kortu, Okçuluk Eğitim Merkezi, GOP Stadyumu ve Gençlik Merkezimizi gezerek, Tokat Valiliğince hayata geçirilen ve İl Müdürlüğü koordinesinde “Sporun Başkenti Tokat’ta Spor Yapmayan Kalmayacak” sloganı ile Spor Tokat Projesi kapsamında Spor Kompleksimizde çalışmalarına devam eden Okçuluk, Güreş, Tenis, Taekwondo, Satranç ve Masa Tenisi sporcularla bir araya gelen Tokat Valisi Dr. Ozan Balcı, Ak Parti Tokat Milletvekilleri Av. Yusuf Beyazıt, Av. Mustafa Arslan ve Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu branşlar hakkında bilgiler aldıktan sonra, sporcular ve velilerle sohbet ederek, sporcuların antrenmanlarına iştirak ettiler.

VALİ DR. OZAN BALCI: “SPOR KULÜPLERİNE VE TÜRK SPORUMUZA YENİ SPORCULAR KAZANDIRMAK”

Spor Tokat projesi hakkında açıklamalarda bulunan Tokat Valisi Dr.Ozan Balcı, “Spor Tokat Projesi kapsamında İl Müdürlüğü bünyesinde 26 farklı branşta ücretsiz olarak açılan kurslarla İl Merkezi, İlçe, Belde ve Köylerimizdeki çocukları ve gençleri spora kanalize etmek, spor yolu ile onları kötü alışkanlıklara karşı korumak, obezite ile mücadele ederek sağlıklı yaşamaları, ruhen, bedenen sağlıklı vatanını ve milletini seven, hoşgörülü arkadaşlık duyguları gelişmiş, iyiyi güzeli takdir edebilen, başkalarına karşı saygılı, işbirliği yapan, kendini kontrol edip kurallara uyabilen bir nesil yetiştirebilmek ve spor kulüplerine ve Türk Sporumuza yeni sporcular kazandırmak amacıyla il geneli binlerce çocuk ve gencimize branşlarına göre yapmış olduğumuz malzeme desteği ile en az bir spor branşıyla tanışmalarını sağlayarak spor yapma imkanı sağladık. Tüm çocuklarımızı ve gençlerimizi Spor Tokat projesi kapsamında Gençlik ve Spor İl / İlçe Müdürlüklerimize ve Gençlik Merkezlerimize davet ediyoruz.” dedi.

DİKKAT!  KADIN A MİLLÎ TAKIMI SLOVENYA'DAKİ HAZIRLIKLARINA BAŞLADI
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments