takip et takip et takip et
Gündem

11 Ocak 2019 - 101 Okunma

TOKAT MİLLETVEKİLİ ARSLAN, GAZETECİLERİN GÜNÜNÜ KUTLADI

Abone Ol

Basın çalışanlarına ekonomik ve sosyal haklar sağlayan 212 sayılı kanunun yürürlüğe girdiği 1961 tarihinden itibaren bu yana 10 Ocağın Çalışan Gazeteciler Günü olarak kutlanmakta olduğunu belirten Ak Parti Tokat Milletvekili Mustafa Arslan tüm basın mensuplarının gününü kutladı.

            Arslan basının toplumun gerçekleri öğrenmesinde ve sesini duyurmasında, toplumdan gelen istekleri yansıtarak, kamuoyu oluşturulmasına aracılık yaparken, haber alma ve yayma özgürlüğünün kullanılmasına vesile olarak demokrasinin yaşanmasını ve gelişmesini sağladığını belirtti.

Basının doğru, ilkeli ve objektif görev anlayışıyla, kamuoyunu ülke ve dünya gerçekleriyle buluşturduğunu belirten Arslan, aynı zamanda farklı görüşlerin seslendirilmesine imkân sağlayarak, toplumu düşünmeye, araştırmaya ve doğru sonuçlara ulaşmaya yönlendirmekte olduğunu ifade etti. Arslan, “Kamuoyunu aydınlatmak için her türlü olumsuzluğa rağmen büyük bir özveri ile toplumun haber alma özgürlüğü adına görevlerini yerine getiren basın çalışanlarımızı, gazetecilerimizi takdir etmemek mümkün değildir.Bu düşüncelerle, yürüttüğümüz tüm çalışmalarda büyük desteğini aldığımız basın mensuplarımıza ve gazetecilerimize zor şartlarda bizlere görünmeyeni, ayrıntıda kalanı gösterdikleri ve sesimiz, kulağımız, gözümüz oldukları için teşekkürlerimi sunuyor, tüm basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum” diyerek açıklamasını sonlandırdı.


" TOKAT MİLLETVEKİLİ ARSLAN, GAZETECİLERİN GÜNÜNÜ KUTLADI konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere TOKAT MİLLETVEKİLİ ARSLAN, GAZETECİLERİN GÜNÜNÜ KUTLADI ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda TOKAT MİLLETVEKİLİ ARSLAN, GAZETECİLERİN GÜNÜNÜ KUTLADI ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku