Dolar 32,2125 0.09%
Euro 34,9367 0.25%
Gram Altın 2.420,82 0,45%
Çeyrek Altın 4.016,00 0,15%
Yarım Altın 8.028,00 0,19%
Tam Altın 15.978,66 -0,59%
Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun
Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörü, Cumhuriyetimizin 100. Yılı Afiş Sergisi’ni Açtı

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörü, Cumhuriyetimizin 100. Yılı Afiş Sergisi’ni Açtı

ABONE OL
31 Ekim 2023, 19:32:05

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih YILMAZ, Cumhuriyetimizin 100. yılına özel olarak düzenlenen “Cumhuriyetimizin 100. Yılı Afiş Sergisi”nin açılışını gerçekleştirdi. Sergi, Turhal Uygulamalı Bilimler Fakültesi tarafından organize edildi ve oldukça büyük bir katılımla gerçekleşti.

Açılış öncesinde Rektör YILMAZ, Turhal’ı ziyaret ederek önemli makamları ziyaret etti. Turhal Kaymakamı Turan SOĞUKOLUK ve Turhal Belediye Başkanı İlker BEKLER, Rektörü ağırlayarak fikir alışverişinde bulundular. Ziyaretler sırasında, önemli konular hakkında görüşmeler gerçekleşti.

Rektör YILMAZ, daha sonra Turhal kampüsünde öğrencilerle bir araya gelerek onların görüşlerini ve taleplerini dinledi. Öğrencilerle öğle yemeği yiyerek samimi bir ortamda sohbet etti. Yemek sonrasında, üniversitenin Turhal kampüsünde bulunan akademik birimleri denetledi. Bu denetlemelerle, üniversitenin faaliyetlerinin yerinde incelenmesine olanak sağlandı.

Afiş sergisinin açılışı, etkinliğin en heyecan verici anlarından biriydi. Açılışa katılan önemli isimler arasında Turhal Kaymakamı Turan SOĞUKOLUK, Belediye Başkanı İlker BEKLER, Cumhuriyet Başsavcısı Lütfullah TOPUK, Turhal Uygulamalı Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ebubekir ALTUNTAŞ, Turhal Meslek Yüksek Okulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Ebubekir YAŞAR, Turhal Sağlık Hizmetleri Yüksekokulu Müdürü Öğr. Gör. Halil İbrahim ERGEN, İlçe Jandarma Komutanı J.Kd.Yzb. Burak DÜGEROĞLU, İlçe Emniyet Müdürü Nevzat ÖZTÜRK, akademik ve idari personel ile öğrenciler bulunuyordu.

WhatsApp Image 2023 10 31 at 19.28.28

Açılış sonrasında, Rektör YILMAZ ve ilçe protokolü, Turhal Uygulamalı Bilimler Fakültesi Grafik Tasarımı Bölümü öğrencileri tarafından hazırlanan afişleri inceledi. Sergide, Cumhuriyetimizin 100. yılını anlatan çeşitli afişler sergileniyordu. Bu afişler, öğrencilerin yaratıcılığını ve Cumhuriyet sevgisini ifade etme fırsatı bulduğu önemli bir platform sağladı.

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih YILMAZ’ın katılımıyla gerçekleşen bu etkinlik, Cumhuriyetimizin 100. yılını kutlama ve genç nesillerin bu önemli döneme duyduğu sevgiyi ifade etme fırsatı sağladı. Ayrıca, öğrencilerin sanatsal yeteneklerini sergileyerek topluma katkıda bulunmalarına olanak tanıdı.

DİKKAT!  Rektör Prof. Dr. Fatih YILMAZ; Türk Polis Teşkilatının 179. Yıldönümü Kutlu Olsun

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörü, Cumhuriyetimizin 100. Yılı Afiş Sergisi’ni Açtı yazısı ilk önce SafaTV – SRT üzerinde ortaya çıktı.

Son dakika tokat haberlerine göz atabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Tokat Nöbetçi Noterler

 

Tokat Nöbetçi Eczaneler

 

Tokat Bugün Vefat Edenler

 

Tokat Planlı Su Kesintileri

kingroyal meritking meritking giriş kingroyal giriş madridbet