Dolar 33,1952 -0.11%
Euro 36,0226 -0.6%
Gram Altın 2.549,54 -1,98%
Çeyrek Altın 4.258,00 -1,32%
Yarım Altın 8.508,00 -1,32%
Tam Altın 16.929,98 -1,91%
Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun
Tokat Gazi Osman Paşa Üniversitesi AFAD İş Birliğiyle Arama Kurtarma Eğitimleri: Hazırlıklarımızı Güçlendiriyor

Tokat Gazi Osman Paşa Üniversitesi AFAD İş Birliğiyle Arama Kurtarma Eğitimleri: Hazırlıklarımızı Güçlendiriyor

ABONE OL
12 Haziran 2024, 15:51:03

AFAD Başkanlığının 100 bin arama ve kurtarma personeli hedeflerine yönelik olarak, Üniversite olarak teorik ve pratik eğitimlerimize hız kesmeden devam ediyoruz. Son olarak Tokat İl AFAD Müdürlüğü tarafından düzenlenen eğitime, akademik ve idari kadromuzdan oluşan gönüllü arama ve kurtarma ekibimiz katıldı.

Eğitimlerimizin odak noktası, afet durumlarında etkili bir şekilde hareket etme ve kurtarma operasyonlarını yönetme becerilerini geliştirmek üzerine kuruludur. Teorik bilgi aktarımının ardından, Üniversitemiz kampüs alanındaki özel deprem eğitim alanında pratik uygulamalara geçildi. Bu eğitimlerde, olası afet senaryolarında arama kurtarma ekiplerinin rol ve sorumlulukları detaylı bir şekilde ele alındı.

Üniversite olarak, toplumun güvenliği ve afetlere hazırlıklı olma konusunda üzerimize düşen sorumluluğun bilincindeyiz. Bu doğrultuda, afet durumlarına karşı hazırlık amacıyla düzenlenen eğitimlerimiz kesintisiz olarak devam edecek.

 

Keşfetmeye Devam Edin

DİKKAT!  Tokatlılar “Soykırıma Dur De” dedi
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Tokat Nöbetçi Noterler

 

Tokat Nöbetçi Eczaneler

 

Tokat Bugün Vefat Edenler

 

Tokat Planlı Su Kesintileri

kingroyal meritking meritking giriş kingroyal giriş madridbet Portobet Giriş Ajaxbet Güncel Giriş Ajaxbet Whatsapp Ajaxbet Tv Ajaxbet Para Yatırma Ajaxbet Para Çekme Ajaxbet Güvenilir Mi Ajaxbet Güncel Giriş Ajaxbet Para Çekme Ajaxbet Güncel Link Ajaxbet Güvenli Mi?
Ertesi Gün Hapı