Dolar 32,6354 0.25%
Euro 34,8489 0.38%
Gram Altın 2.440,32 0,31%
Çeyrek Altın 4.214,00 0,45%
Yarım Altın 8.608,00 0,46%
Tam Altın 16.619,70 -2,39%
Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun
Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu 8 Mart Dünya Kadınları Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu 8 Mart Dünya Kadınları Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

ABONE OL
08 Mart 2023, 11:09:33

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle yayımladığı mesajında “Ülkemizi yasa boğan ‘Asrın Felaketi’ olarak nitelendirilen yıkıcı depremler sebebiyle bu yıl 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü içimiz buruk, kalbimiz hüzünlü olarak kutluyoruz. Asırlardır Anadolu topraklarında hüküm süren medeniyetimizin her safhasında kadınlarımız önemli bir rol üstlenmiştir. 6 Şubat’ta meydana gelen ve devlet millet elbirliğiyle yaralarını sarmaya çalıştığımız deprem felaketinden mağdur olan insanlarımıza uzanan yardım elinde yine kadınlarımızın büyük fedakârlık izleri vardır. Cansiperane bir şekilde deprem bölgelerimizde gayret gösteren her bir kardeşimizin sevgi ve merhamet duygusunda annelerimizin yüreğinin büyüttüğü bir damar vardır. Anne şefkati, böylesine büyük bir acıyı dindirmeye, yaraların sarılmasına yarayacak en şifalı bir merhem olmaktadır. Vatanımızın her bir bölgesinden olduğu gibi Tokat’ımızdan da hanım kardeşlerimiz, depremin yaşandığı ilk günden itibaren bir anne, bir abla, bir kız kardeş şefkatiyle yaralı yürekler için seferber olmuş, Nene Hatun ruhuyla fedakârlıklar göstermişlerdir. Tokatlı hanım kardeşlerimize deprem bölgelerindeki kardeşlerimiz için minnettarlığımı sunuyor; yaraların sarıldığı, yeniden bahar esintilerinin hissedildiği günlere kavuşmak, birlik ve beraberlik içinde çeşitli etkinliklerle günler kutlamak dileğiyle, hanım kardeşlerimizin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü tebrik ediyorum” dedi.

Foto 1

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu 8 Mart Dünya Kadınları Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. yazısı ilk önce SafaTV – SRT üzerinde ortaya çıktı.

Son dakika tokat haberlerine göz atabilirsiniz.

DİKKAT!  Tokat Belediyesi Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısında, Tokat il merkezindeki afet ve deprem risklerinin araştırılması amacıyla komisyon kurulmasına oybirliği ile karar verildi
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Tokat Nöbetçi Noterler

 

Tokat Nöbetçi Eczaneler

 

Tokat Bugün Vefat Edenler

 

Tokat Planlı Su Kesintileri

kingroyal meritking meritking giriş kingroyal giriş madridbet