Dolar 27,4198 1.91%
Euro 28,9883 1.96%
Gram Altın 1.654,47 2,04%
Çeyrek Altın 2.786,00 -0,04%
Yarım Altın 5.574,00 -0,02%
Tam Altın 11.058,67 -0,37%
Tokat Beledi̇ye Plevnespor Çi̇ft İdmanla Hazirlaniyor

Tokat Beledi̇ye Plevnespor Çi̇ft İdmanla Hazirlaniyor

ABONE OL
31 Temmuz 2023, 10:53:05

Tokat Belediye Plevnespor futbol takımı, günlük çift idmanlarla lig için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Muhsin Şenocak, Tokat Belediye Plevnespor Basın Sözcüsü olarak yaptığı açıklamada, takımın kendi tesislerinde yoğun bir şekilde çalıştıklarını belirtti. Şenocak, ekip olarak günde iki kez yapılan idmanların, lige en iyi şekilde hazırlanabilmek adına son derece önemli olduğunu ifade etti. Futbolcuların performansının artması ve kondisyon seviyelerinin yükselmesi için bu sürece büyük önem verdiklerini vurguladı. Tokat Belediye Plevnespor’un hedefinin, lige iyi bir başlangıç yaparak üst sıralara tırmanmak olduğunu dile getiren Şenocak, teknik heyet ve futbolcuların büyük bir özveriyle çalıştığını söyledi. Takımın amacının, başarıya giden yolda disiplinli ve planlı bir şekilde ilerlemek olduğunu da ekledi. Şenocak, ayrıca spor müdürümüz Arif Sağdıç’a verdikleri röportajda, Takımın yaptığı çalışmalara şahit olmanın ve futbolcuların ne kadar hırslı olduklarını gözlemlemenin kendisini gururlandırdığını ifade etti. İçerikte de belirtildiği gibi, Tokat Belediye Plevnespor bu idmanlarla ihtilale neden olmamacasına büyük bir özveriyle çalışmakta ve Türkçe dil kurallarına uygun olarak hareket etmektedir.

Tokat Belediye Plevne Spor’un başarılı teknik direktörü Şenocak, takımın kamp çalışmalarının devam edeceğini belirtti. Hava sıcaklarının aşırı yüksek olduğu bu dönemde, idmanları sabah ve akşam saatlerinde gerçekleştirdiklerini ifade etti. Uzun burun sahasında yapılan idmanlara tesislerde devam edeceklerini vurguladı. Şimdiye kadar 9 yeni oyuncunun takıma katıldığını dile getirdi. Bunların tamamı takımla birlikte çalışmalarına devam ediyor. Bir yurt dışı transferin de kısa süre içerisinde takıma katılacağını belirten Şenocak, bu transferin kampa kadar tamamlanacağını umut ettiklerini söyledi. Geçtiğimiz sezon olduğu gibi bu sezon da kampı Afyon’da yapacaklarını açıklayan Şenocak, bu kamp yeriyle geçen sezon şampiyon olduklarını hatırlattı. Bu sezon da aynı şansı yakalamak ve 3. Lig’de yeniden şampiyon olmak istediklerini ifade etti. Çalışmaların 7 Ağustos’ta Tokat’ta sona ereceğini ve ardından Afyon’da kampa başlayacaklarını söyledi. Kampın 18 Ağustos’a kadar sürecek olduğunu belirtti.

DİKKAT!  TOKAT BARO BAŞKANI VOLKAN BOZKURT KAHRAMANMARAŞ BAROSUNU ZİYARET ETTİ
Kamp dönüşü takımın hocasının verdiği izin sonrası takımın Tokat’ta toplanacağını açıklayan Şenocak, yönetim kurulumuzun kararıyla bir komşu il ile görüşme yapıp sezon açılışını kendi evlerinde yapıp hazırlık maçı planladıklarını belirtti. Yıllardır sezon açılışını Tokat’ta yapmayan takımların olduğunu dile getirdi. Bu nostaljiyi tekrar yaşamak istediklerini ve bu sezon bunu gerçekleştireceklerini söyledi. Tokat Belediye Plevne Spor yönetim heyeti olarak bu deneyimi sporsever taraftarlara yaşatmak istediklerini ve yaşatacaklarını ifade etti. Tokat Belediye Plevne Spor’un yeni transferlerini de duyuran Şenocak, takıma 9 yeni oyuncunun katıldığını belirtti. Kaleci Ebubekir Elihoş, orta saha oyuncusu İsmail Can Fidan, santrfor Mustafa Sarıgözoğlu, defans oyuncusu Furkan Şan, sağbek Burak Seres, stoper Kadir Enes Kira, orta saha oyuncusu Batuhan Yılmaz, orta saha oyuncusu Baha Berk Aygün ve orta saha oyuncusu Mert Altınöz’ün takıma yeni katılan isimler olduğunu söyledi. Bu oyuncuların takıma ve ilimiz futboluna hayırlı olmalarını dileyerek sözlerine son verdi.

Kaynak – Foto : Tokat Haber Gazetesi
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments