takip et takip et takip et
Gündem

8 Kasım 2019 - 10:20:31 - 178 Okunma

TOKAT BAROSUNDAN TBB’DE OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL GİRİŞİMLERİNE TEPKİ

Tokat Baro Başkanı Av. Melih Yardımcı Türkiye Barolar Birliği'nin (TBB) olağanüstü genel kurula götürülmesine yönelik girişimleri doğru bulmadıklarını açıkladı.

Tokat Baro Başkanı Yardımcı yaptığı yazılı açıklamada, Türkiye Barolar Birliğinin bazı barolar tarafından olağanüstü genel kurula götürülmesine yönelik girişimlerin olduğunu belirtti. Yapılan girişimleri doğru bulmadıklarını ifade eden Yardımcı, “Bu genel kurul çağrılarının Türkiye Barolar Birliği ve Barolar Birliği nezdinde meslektaşlarımıza zarar verdiğini, meslektaşlarımız ve barolarımız arasındaki birlik, beraberlik ve mesleki dayanışmaya zarar verdiğini düşünüyoruz. Yargı reformu sürecinde mesleğimizin sorunları çözülmeye başlamışken, ülkemizin ve meslektaşlarımızın gündemini gereksiz yere işgal ettiği kanısındayız. Sayın Birlik Başkanımız Av. Prof. Dr. Metin Feyzioğlu’nun mesleki sorunların çözümü, mesleki dayanışmanın sağlanması ve diğer konularda göstermiş olduğu yoğun mesai ve çalışmaları gönülden destekliyoruz. Bu nedenle olağanüstü genel kurul çağrılarını doğru bulmadığımızı kamuoyuna saygı ile sunuyoruz.” Dedi.


" TOKAT BAROSUNDAN TBB’DE OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL GİRİŞİMLERİNE TEPKİ konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere TOKAT BAROSUNDAN TBB’DE OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL GİRİŞİMLERİNE TEPKİ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda TOKAT BAROSUNDAN TBB’DE OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL GİRİŞİMLERİNE TEPKİ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku