takip et takip et takip et
Gündem

14 Eylül 2019 - 10:43:30 - 540 Okunma

“Tokat, Anadolu sıcaklığını hissedebileceğimiz bir şehir”

Tokat’ı turizm gezilerinde tur güzergahında tutan Rıza Tur Seyahat Acentası Genel Müdürü Mustafa Ulu, bu sezon 25’e yakın tur yaptıklarını ve Anadolu sıcaklığından, misafirperverliğinden memnun kaldıklarını vurguladı. Seneye daha farklı programlar ile Tokat’ta olacaklarını dile getirdi.

Tokat’ta, turizm üzerine yapılan faaliyetlerle kente gelen yerli ve yabancı turist sayısının artması hedeflenirken, bu çalışmaların ürünü olarak Tokat’ı tur güzergahına ekleyen Konya merkezli Rıza Turizm Seyahat Acentası bu yıl 25’e yakın turla Tokat’a yerli turist getirdi.

Rıza Turizm Seyahat Acentası Genel Müdürü Mustafa Ulu, gazetemize yaptığı açıklamada, “Biz gerçekten hem Tokat’tan hem Tokat otellerinden hem bütün arkadaşlardan çok memnunuz. Gerçekten bir Anadolu sıcaklığını hissedebileceğimiz nadir şehirlerden bir tanesi Tokat.” diyerek, yeni sezonda Tokat’a dair farklı programlarla daha çok tur yapmayı istediklerini vurguladı.

ANADOLU SICAKLIĞI VAR

Telefon aracılığıyla ulaştığımız Genel Müdür Mustafa Ulu, Tokat’a bu sezon 23-24 otobüs ile tur yaptıklarının bilgisini verdikten sonra, “Biz gerçekten hem Tokat’tan hem Tokat otellerinden hem bütün arkadaşlardan çok memnunuz. Gerçekten Anadolu sıcaklığını hissedebileceğimiz nadir şehirlerden bir tanesi Tokat. Bize gelen diğer acentacı arkadaşlara da söylüyorum, ‘bakın gidin sahildeki şurada buradaki otellerde konaklayacağınıza içerdeki, Anadolu’daki şehirlere birazcık daha önem gösterirseniz orada gerçek Anadolu’yu gerçek milletimizi görebilirsiniz.’ diyorum açıkçası.” dedi.

ANADOLU’YU GELİŞTİRMEK İSTİYORUZ

Genel Müdür Mustafa Ulu, Tokat’ı daha iyi tanımak ve gezdirmek için bizatihi kendisinin de Tokat’a geleceğini ve ziyaret kapsamına alınacak yerel güzellikleri bizatihi görmek istediğini söyledi ve Anadolu’yu geliştirmekten yana olduklarını anlattı. Gelecek sezonun da mesajını veren Mustafa Ulu sözlerini şöyle tamamladı:

“Bu güne kadar yaptığımız bütün programların, yaklaşık 25 tur yaptık, hepsinde, Tokat’ın ayrı bir yeri var. Tokat’a neye gidiyorsunuz, ne gerek var Tokat’ta konaklıyorsunuz, Samsun’da vs. konaklayın dediler ama biz memnunuz. İldeki ilgiden memnunuz, konaklamada Dedeman’ın samimiyetinden memnunuz, çalışan Tokatlılardan memnunuz. Misafirlerimiz de alakadan çok memnun, inşallah seneye daha farklı programlarla daha da fazla özen göstermeye devam edeceğiz.

İnşallah Tokat’a bizzat gelip, ziyaret etmek istiyoruz. Bize göre Tokat’ın daha tanıtılmamış çok güzellikleri var, insanların Tokat’a geldikten sonra, sadece bir Meydan’dan ibaret değil, mağarası, üzüm bağları, geniş anlamda her yönünü gezmemiz gerekiyor ki en az bir iki geceyi Tokat’ta geçirmek isteriz.

Biz Anadolu’yu geliştirmek istiyoruz, turlarımıza dahil etmek istiyoruz. Farklı güzellikler çıkıyor, halkın birbirini tanıması gerekiyor. İnşallah önümüzdeki seneye daha güzel bir sezon geçiririz.”


" “Tokat, Anadolu sıcaklığını hissedebileceğimiz bir şehir” konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere “Tokat, Anadolu sıcaklığını hissedebileceğimiz bir şehir” ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda “Tokat, Anadolu sıcaklığını hissedebileceğimiz bir şehir” ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku