takip et takip et takip et
Spor

2 Ağustos 2019 - 387 Okunma

TOKAT 1969 SPOR’UN YENİ TRANSFERLERİ

Tokat’ımızda amatör kümede mücadele edecek Tokat 1969 Spor Kulübü yeni sezon kadrosunu kuruyor.

SEZER ÖZDEN TOKAT 1969 SPOR’DA 

Geçen sezon amatör kümenin temsilcilerinden Topçamspor’da forma giyen Sezer Özden yeni sezon için Tokat 1969 Spor Kulübü ile anlaştı. Kulübün kamuoyunu bilgilendirmesi şöyle oldu:

“Kulübümüz Sezer Özden ile anlaşma imzaladı. Stoper mevkiinde görev yapan Sezer Özden Tokatspor ve Topçamspor formaları giymiştir. Kulüp Başkanımız Sn. Salih Kutlu şehir dışında olması sebebiyle Yönetim Kurulu Üyeleri Cüneyt Cansu ve Murat Keklik ile sözleşmeler imzalanmıştır. Saygılarımızla.”

ERKAN YILDIZ İLE ANLAŞILDI

Kulüpten yapılan bir diğer bilgilendirme geçen sezon Turhalspor forması giyen Erkan Yıldız ile anlaşmaya varıldığı üzerine oldu.

Açıklamada “Kulübümüz en son Turhalspor forması giyen Erkan Yıldız ile anlaştı. 1999 doğumlu Erkan YILDIZ Tokatspor alt yapısında yetişmiştir, sol bek mevkiinde görev yapmaktadır. Saygılarımızla.”


" TOKAT 1969 SPOR’UN YENİ TRANSFERLERİ konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere TOKAT 1969 SPOR’UN YENİ TRANSFERLERİ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda TOKAT 1969 SPOR’UN YENİ TRANSFERLERİ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku