takip et takip et takip et
Spor

2 Ağustos 2019 - 388 Okunma

TOKAT 1969 SPOR KULÜBÜ TFF’DE TESCİLLENDİ

Tokat’ımızda amatör kümeden başlayacak şekilde Salih Kutlu başkanlığındaki yönetim tarafından kurulan Tokat 1969 Spor Kulübü'nün Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) nezdindeki tescili tamamlandı. TFF’nin sitesinde Amatör Lig Kulüpleri listesinde yerini alan kulübün önümüzde başlayacak sezonda mücadele etmesi bekleniyor.

Kulüp Başkanı Salih Kutlu konuya ilişkin basın mensuplarına yaptığı açıklamasında “şükürler olsun ki kulübümüz kuruluşunu tamamladı ve TFF tarafından tescillendi. Artık her şey hazır. Tescil belgesi kısa süre sonra elimize geçer. Hedefimiz süratle yol alıp üst liglerde olmak. Yönetim olarak bu yolda mücadelemiz devam ediyor. Tokat 1969 Spor Kulübü tokatlıların kulübüdür. Kulübümüz TOKAT'ımıza ve taraftarımıza hayırlı olsun." dedi.


" TOKAT 1969 SPOR KULÜBÜ TFF’DE TESCİLLENDİ konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere TOKAT 1969 SPOR KULÜBÜ TFF’DE TESCİLLENDİ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda TOKAT 1969 SPOR KULÜBÜ TFF’DE TESCİLLENDİ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku