takip et takip et takip et
Gündem

31 Ekim 2019 - 404 Okunma

TOGÜ’DEN BİR PROTOKOL DAHA

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi (TOGÜ) ve Özbekistan Fergana Devlet Üniversitesi ile Erasmus+, Mevlana ve MoU protokolü imzaladı.

Rektörlük makamında gerçekleşen imza törenine TOGÜ Rektörü Prof. Dr. Bünyamin Şahin, Özbekistan Fergana Devlet Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Maksudov Ravshan Khasanovich, Özbekistan Fergana Devlet Üniversitesi Filoloji Fakültesi Dekanı Rakhimov Zakir Azimovich, TOGÜ Uluslararası İlişkiler Koordinatörü Prof. Dr. Kubilay Özyer katıldı. İmza töreninde Rektör Prof. Dr. Bünyamin Şahin, “Özbekistan Fergana Devlet Üniversitesi ile işbirliği içerisinde olmaktan son derece memnunuz. Yapmış olduğumuz protokol ile Erasmus+, Mevlana ve MoU anlaşması yaptık. Her iki üniversiteye de hayırlı olsun.” dedi. Özbekistan Fergana Devlet Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Maksudov Ravshan Khasanovich ise, Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi ile protokol imzalamaktan son derece memnunum. Her iki üniversite açısından son derece güzel bir gelişme olacağından şüphem yok. Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi ile yapacağımız projeler ve çalışmalarla bağlarımızın daha da güçleneceğini düşünüyorum.” Dedi.

İmza töreni sonrasında her iki rektör birbirlerine hediye takdiminde bulundu. Daha sonra Rektör Prof. Dr. Bünyamin Şahin, misafirlere Taşlıçiftlik Yerleşkesini gezdirdi.


" TOGÜ’DEN BİR PROTOKOL DAHA konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere TOGÜ’DEN BİR PROTOKOL DAHA ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda TOGÜ’DEN BİR PROTOKOL DAHA ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku