takip et takip et takip et
Gündem

11 Eylül 2020 - 532 Okunma

TOGÜ’de VİDEO KAYIT YÖNTEMİ İLE YETENEK SINAVI

Abone Ol

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi (TOGÜ) Devlet Konservatuvarı Türk Müziği Anabilim Dalı bünyesinde gerçekleştirilen 2020-2021 eğitim öğretim yılı özel yetenek sınavı 15 Temmuz Kongre ve Kültür Merkezi binasında yapıldı.

Pandemi süreci nedeniyle maske, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyularak yapılan sınavda TOGÜ Devlet Konservatuvarı, ilk kez video kayıt yöntemi ile yetenek sınavını gerçekleştirdi. Pandemi süreci nedeniyle video kayıt yönteminin kullanıldığı yetenek sınavında Devlet Konservatuvarı hocaları tarafından önceden video kayıt yöntemi ile oluşturulan sınav soruları, sınav esnasında öğrenciye video kayıt yöntemi ile soruldu ve performansları kamera kaydı ile sabitlendi. Sonrasında ise kayıt altına alınan öğrenci performansları Devlet Konservatuvarı hocaları tarafından değerlendirilerek kazanan adaylar belirlendi.


" TOGÜ’de VİDEO KAYIT YÖNTEMİ İLE YETENEK SINAVI konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere TOGÜ’de VİDEO KAYIT YÖNTEMİ İLE YETENEK SINAVI ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda TOGÜ’de VİDEO KAYIT YÖNTEMİ İLE YETENEK SINAVI ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku