takip et takip et takip et
Gündem

27 Kasım 2019 - 391 Okunma

TOGÜ VE MEB ARASINDA 3 PROTOKOL

Abone Ol

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi (TOGÜ) ve Milli Eğitim Müdürlüğü arasında 3 adet Eğitim Projeleri Protokolü senato salonunda imzalandı.

Eğitim Projeleri protokolüne Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bünyamin Şahin, Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. İsa Gökçe, Prof. Dr. İbrahim Özbay, Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Ali Adsan katıldı.

Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali protokole ilişkin yaptığı konuşmada, “Üniversitemiz ve Milli Eğitim Müdürlüğümüz her zaman iş birliği içerisinde bulunmuştur. Üniversitemizle bu gün üç projenin protokolünü imzalıyoruz. Bu projeler üniversitemiz öğretim üyelerinin ders vermeleri, BİLSEM deki özel yetenekli öğrencilerimizi daha iyi yetişmesi için destek verilmesi ve Meslek Lisemizin Kimya Laboratuvarlarının daha aktif hale getirilmesi için üniversitemizle protokol imzalıyoruz. Göreve başladığından itibaren bizlere her zaman destek veren Rektörümüz Prof. Dr. Bünyamin Şahin’e teşekkür ediyorum.” dedi.

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bünyamin Şahin de, “Başta Milli Eğitim Müdürlüğü olmak üzere tüm kamu kuruluşları ile çok güzel iş birliğimiz var. Bu protokollerle beraber kampüsümüzde Spor Lisesi ve Tarım Lisesinin açılması, Uzaktan eğitimle öğretmenlerimize şubat ayından itibaren tezsiz yüksek lisans protokolü düşünüyoruz. Biz Üniversite olarak bürokrasiyi en aza indirmeyi düşünüyoruz. Öğretim üyelerimizin birim amirlerine bilgi vermeleri halinde ders vereceklerdir. Bu protokolde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından TOGÜ Rektörü Prof. Dr. Bünyamin Şahin ve Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali tarafından Eğitim Projeleri protokolleri imzalandı.


" TOGÜ VE MEB ARASINDA 3 PROTOKOL konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere TOGÜ VE MEB ARASINDA 3 PROTOKOL ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda TOGÜ VE MEB ARASINDA 3 PROTOKOL ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku