takip et takip et takip et
Erbaa

15 Ekim 2020 - 668 Okunma

TOGÜ ERBAA YERLEŞKESİNDE FİDAN DİKİM ETKİNLİĞİ

Abone Ol

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Erbaa Yerleşkesinde, Erbaa Kaymakamlığı ve Erbaa Belediyesi katkılarıyla fidan dikim etkinliği yapıldı.

Yapılan fidan dikim etkinliğine TOGÜ Rektörü Prof. Dr. Bünyamin Şahin, Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl, Erbaa Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yunus Bulut, Erbaa Sosyal ve Beşeri Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kubilay Özyer, Erbaa Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Ümit Yıldırım, Erbaa Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü Öğr. Gör. Mesut Ardıç, Erbaa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Gökalp Coşkun, akademisyenler ve davetliler katıldı.

            Fidan dikim etkinliği sonrası Rektör Prof. Dr. Bünyamin Şahin, Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl, Erbaa Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yunus Bulut, Erbaa Sosyal ve Beşeri Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kubilay Özyer Sağlık Bakanlığı tarafından üniversiteye tahsis edilen Eski Erbaa Devlet Hastanesi binasında incelemelerde bulundu.


" TOGÜ ERBAA YERLEŞKESİNDE FİDAN DİKİM ETKİNLİĞİ konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere TOGÜ ERBAA YERLEŞKESİNDE FİDAN DİKİM ETKİNLİĞİ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda TOGÜ ERBAA YERLEŞKESİNDE FİDAN DİKİM ETKİNLİĞİ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku