Dolar 18,7800 0.36%
Euro 20,1575 1.2%
Gram Altın 1.223,18 0,56%
Çeyrek Altın 2.029,00 3,84%
Bitcoin 539818 4.51837%
Ethereum 34249 1.15964%
Yarım Altın 4.058,00 3,84%
Tam Altın 8.075,10 0,82%
TERMAL TESİSE SATIŞ OFİSİ

TERMAL TESİSE SATIŞ OFİSİ

ABONE OL
28 Ekim 2019, 10:47:02
Tokat Termal Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altun: “Tokat ve Sulusaray’a kazandırmak yıllardır hayalini kurduğumuz bir projeydi. Bu proje hayalini gerçekleştirmek nasip oldu.”

Roma İmparatorlarının şifa bulmak için kaldığı, Anadolu’nun en eski, en değerli termal suyu ve doğal bir hazine olan Tokat Termal Sulusaray Kaplıcaları devre mülk satış ofisinin açılışı 26 Ekim Cumartesi günü gerçekleştirildi.

Tokat Termal Sulusaray Kaplıcaları devre mülk satış ofisi, Yeni Mahalle, Mustafa Satan Caddesi Niksar Kavşağı no:7/A Tokat adresinde açıldı.

Tokat Termal Sulusaray Kaplıcaları devre mülk satış ofisi açılışı için tören düzenlendi. Programa Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Altunlar Grup kurucusu Necati Altun, Tokat Termal Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altun, Altunlar ailesinden, Seda, Aslı, Medine, Ali, İsmail Altun, Sulusaray Belediye Başkanı Necmettin Coruk, Tokat İl Genel Meclis Başkanı Erol Duyum, İl Müftüsü Ömer Faruk Bilgili ve davetliler katıldı.

2020 HAZİRAN AYINDA TOKAT

MODERN BİR TESİSLE BULUŞACAK

Programın açılış konuşması Tokat Termal Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altun tarafından yapıldı. Mustafa Altun, “Tokat’a değer sloganı ile çıktığımız bu yolda bizimle birlikte olduğunuzu görmek bizlere müthiş bir şevk ve heyecan veriyor. Tokat sevdalısı olarak yıllardır eksik olduğuna inandığımız modern bir tesisi Tokat ve Sulusaray’a kazandırmak yıllardır hayalini kurduğumuz bir projeydi. Bu proje hayalini gerçekleştirmek nasip oldu. Projenin ilk etabı olan devre mülk satış ofisini açmak üzere toplandık. İnşaatımızın ilk etabını % 70 oranında tamamlamış bulunmaktayız.  Sizlerin de teveccühü ve desteği ile 2020 Haziran ayında Tokat’ı modern bir tesisle buluşturmuş olacağız. Allah’ın bize bahşetmiş olduğu mucize bir şifa kaynağını atıl durumdan kurtarıp insanların hizmetine sunmaya vesile olmaktan dolayı mutlu ve gururluyuz.” dedi.

DEVRE MÜLK SATIŞLARI BAŞLADI

Sonrasında konuşma yapmak üzere kürsüye davet edilen Sulusaray Belediye Başkanı Necmettin Coruk, “Sulusaray’a ilk kez böyle büyük bir yatırım yapılıyor. 1960 yılında başlamış olan Sulusaray Kaplıcaları belli bir süre hizmet verdikten sonra on yıl gibi bir sürede atıl duruma düştüler. Sürekli yatırımcıları bekledik ama ne hikmetse yatırımcılar gelmediler. Bölgenin sosyal özelliği, mesafe boyutu gibi çeşitli bahanelerle kimse gelmedi. Büyük cesaret göstererek yatırım yapan Altunlar Gruba çok teşekkür ediyorum. Devre mülk satışları başladı. Herkesin devre mülk yatırımlarından almasını rica ediyorum. Allah hayırlı uğurlu etsin.” Şeklinde konuştu.

AÇILIŞ TÖRENİ DÜZENLENDİ

İl Müftüsü Ömer Faruk Bilgili tarafından okunan duanın ardından açılış kurdelesi kesildi. Sonrasında misafirler Tokat Termal Sulusaray Kaplıcaları devre mülk satış ofisini gezerek bilgiler aldı.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments