takip et takip et takip et
Gündem

25 Ocak 2020 - 233 Okunma

TEKNİK VE SAĞLIK PERSONELE EĞİTİM

Tokat Tarım ve Orman Müdürlüğünden, Halk Eğitim Kurslarında görev alacak teknik ve sağlık personel için “Oryantasyon Eğitimi Kursu” düzenlendi.

Halk Eğitim Müdür Yardımcıları Erdem Dağhan ve Fatih Duman tarafından verilen eğitime  İl Müdür Yardımcısı  Ümit Ok, şube müdürleri ve teknik  personel katıldı.

Eğitimin açılış konuşmasını yapan İl Müdür Yardımcısı Ümit Ok “Her yaş ve meslek grubunda Eğitim özellikle yetişkin eğitimi  çok önemlidir. Bizlerde görevimiz gereği bir yayım kuruluşuyuz. Üretimin kalitesinin ve miktarının artırılmasında  çiftçi eğitimi ve  gelişimi  çok önem arz etmektedir. Bizlerde  yaptığımız çiftçi eğitim inlerinde başarılı olmak hedefe ulaşmak adına kendimizi geliştirmemiz gereklidir. Kurs da  bu amaçla açılmıştır.  Kursun açılması için emek sarf eden arkadaşlara, katılan personele ve Halk Eğitim Müdürlüğüne çok teşekkür ediyor, hayırlı olmasını temenni ediyorum.” Dedi.


" TEKNİK VE SAĞLIK PERSONELE EĞİTİM konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere TEKNİK VE SAĞLIK PERSONELE EĞİTİM ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda TEKNİK VE SAĞLIK PERSONELE EĞİTİM ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku