Dolar 18,7800 0.36%
Euro 20,1575 1.2%
Gram Altın 1.133,05 0,09%
Çeyrek Altın 1.896,00 -0,05%
Bitcoin 433572 0.0858%
Ethereum 31374 1.59112%
Yarım Altın 3.792,00 -0,08%
Tam Altın 7.552,28 0,32%
TEBRİKLER TOKATSPOR’UMUZ TEBRİKLER

TEBRİKLER TOKATSPOR’UMUZ TEBRİKLER

ABONE OL
13 Ekim 2020, 10:08:50

Tokatspor’umuz 2020-21 sezonunda sahamızda oynadığı 2’inci maçımızda İstanbul Halide Edip Adıvarspor’u 1-0 mağlup etti. Bu galibiyetle biten maç Tokatspor’umuz 2 sezondur uğradığı sıkıntılı döneminden sonra bir silkinmeyle tekrar eski günlere dönüş maçı için başlangıç bakımında çok önemli idi.  Tokatspor’umuzu ne kadar tebrik etsek, ne kadar kutlasak az gelir diyoruz. Tebrikler, tebrikler ve yine tebrikler.

Tokatspor, Halide Edip Adıvarspor maçında gözemüze takılan önemli ayrıntılara gelince;

  1. Her sahamızda yaptığımız maçlarda Pandemi dolayısıyla tribünlere seyirci alınmamasına rağmen, protokolündeki manzara son zamanlarda hiç görmediğimiz bir görüntü içerisinde idi. Valimiz Sayın Dr. Ozan Balcı, Belediye Başkanımız Sayın Av. Eyüp Eroğlu, Belediye Başkan Yardımcımız Osman Altınordu ile beraber siyasilerimizden sadece CHP Milletvekili Sayın Kadim Durmaz (siyasilerimizden diğer partilere mensup milletvekilleri de protokol tribünde yerleri olmasına rağmen tüm Tokatlılar da onları bekliyorlar). Spor İl Müdürümüz Sayın Cemil Çağlar, müdür yardımcılarından Sayın Celal Yurdakul, Tokatspor Kulüp Başkanı Sayın Ufuk Akçekaya, Menajer Aytunç Bozkurt, şahsım, Ömürden Çalışıcı, Sinan Özdilek ve Kulüp Başkanımızla İstanbul’dan gelen taraftarın teşkil ettiği kalabalık görüntü içerisinde şehrimizin Tokatspor’a olan ilgisini yavaş yavaş gösteriyordu. Bu alakanın önümüzdeki maçlarda da daha da artarak devam etmesini temenni ediyoruz.
  2. Gaziosmanpaşa Stadyumunun maç için yapılan tüm hazırlıkların eksiksiz yapıldığını gözlemliyor Spor İl Müdürümüz Sayın Cemil Çağlar ve ekibine sahada ki tüm görevlilere kutluyor teşekkür ediyoruz.

MAÇIN TEKNİK ANALİZİ

            Takımımız Pandemi salgınından dolayı testi normal çıkmayan 4-5 futbolcumuzdan mahrum bir kadro bilhassa eksik olan mevkileri doldurmak için transfer edilen futbolcuların bulunması sebebiyle maçı mevkilerde daha iyi olamamasına rağmen özverili ile yapılan mücadele yeni sezonda ümitli bir skorla galibiyetle başlamış olmasını gördük. Tokat’ımızda siyasilerimizi Sayın Valimiz, Sayın Belediye Başkanımızın hatta ve hatta tüm Tokatspor sevdalılarını mutlu ediyor, onları bir kat daha Tokatspor’a faydalı olur diye daha da fazlasını yapmayı ateşliyordu. Teknik adam gözüyle takımımızı incelediğimizde Pandemiden dolayı eksik olan mevkilere yapılan transferlerin yer alamaması nedeniyle 2-3 yeni transfer edilen futbolcular dışında takımımız eski tertip ve düzeninde oynadığı müsabakalarda üstün mücadele yaparak takımımızı galip gelmesini sağlamıştır. Bu arada takım kaptanımız Ali Kemal Yükseker üstün top tekniği ve tecrübesiyle takımızın ileriye çok gidemediğinden forvet özelliği taşımadığından takımımızın geri dörtlüğümüzün önünde iki ön liberodan biri olan hem defanstan top alırken hem aldığı topları üçüncü bölgemizde bulanan futbolcularımıza ve forvetlerimize daha iyi paslar vererek oynatılırsa orta sahamızın lirtözü olarak santrafor arkası olarak oynatıldığı görevden daha faydalı olur kanaatindeyiz. Yine orta sahamızda üçüncü bölgeden forvete yardım eden forvet özelliği olan Mehmet Önkuzu’nun da santrafor arkası düşünülerek hem santraforumuzu desteleme hem santraforumuzun boşaldığı yerlere hücum girişimleri yaparak takımımızı bol şansının daha da artıracağı kanaatindeyiz. Forvet hattımızda da Ahmet Talha Yılmaz transfer edilen santraforumuz ve sağ açığımız ile oyunun iki bölümü (defansif, ofansif) görevleri yaparak iyi bir takım görüntüsü içerisinde futbol oynayabiliriz.

            Hülasa olarak Başkanımız Ufuk Akçekaya Tokat’ta ki Tokatspor’un her kesimi ile bizlerle ilişkide bulunması Tokat’ımızın spor adamları bilhassa bu alanda kendisini yetiştiren Menajerimiz Aytunç Bozkurt’a görev verilmesi vilayetimizin siyasilerimiz Sayın Valimiz, Sayın Belediye Başkanımız bu mücadeleye katılmaları kulübümüzle ilgilenmeleri Tokatspor’umuzu bu sene daha da başarılı olur diye düşünüyor ve temenni ediyoruz. Sayın sporseverlere saygı ve sevgilerimizi sunuyoruz.

ercan susoyy.fw
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Diyarbakır Nöbetçi Noterler Hakkâri Nöbetçi Noterler Gümüşhane Nöbetçi Noterler Erzurum Nöbetçi Noterler Erzincan Nöbetçi Noterler Elazığ Nöbetçi Noterler Edirne Nöbetçi Noterler Hatay Nöbetçi Noterler Isparta Nöbetçi Noterler Mersin Nöbetçi Noterler Konya Nöbetçi Noterler İzmir Nöbetçi Noterler Kocaeli Nöbetçi Noterler Kırşehir Nöbetçi Noterler Kırklareli Nöbetçi Noterler Kayseri Nöbetçi Noterler Kastamonu Nöbetçi Noterler Kars Nöbetçi Noterler Çanakkale Nöbetçi Noterler Çankırı Nöbetçi Noterler Çorum Nöbetçi Noterler Giresun Nöbetçi Noterler Denizli Nöbetçi Noterler Gaziantep Nöbetçi Noterler Eskişehir Nöbetçi Noterler Niğde Nöbetçi Noterler Mardin Nöbetçi Noterler Manisa Nöbetçi Noterler Muğla Nöbetçi Noterler Kütahya Nöbetçi Noterler Malatya Nöbetçi Noterler Kahramanmaraş Nöbetçi Noterler Muş Nöbetçi Noterler Nevşehir Nöbetçi Noterler Sinop Nöbetçi Noterler Rize Nöbetçi Noterler Sivas Nöbetçi Noterler Sakarya Nöbetçi Noterler Tekirdağ Nöbetçi Noterler Samsun Nöbetçi Noterler Ordu Nöbetçi Noterler Siirt Nöbetçi Noterler Tokat Nöbetçi Noterler Trabzon Nöbetçi Noterler Şanlıurfa Nöbetçi Noterler Yozgat Nöbetçi Noterler Aksaray Nöbetçi Noterler Karaman Nöbetçi Noterler Van Nöbetçi Noterler Zonguldak Nöbetçi Noterler Uşak Nöbetçi Noterler Bayburt Nöbetçi Noterler Kırıkkale Nöbetçi Noterler Tunceli Nöbetçi Noterler Bartın Nöbetçi Noterler Yalova Nöbetçi Noterler Şırnak Nöbetçi Noterler Ardahan Nöbetçi Noterler Karabük Nöbetçi Noterler Iğdır Nöbetçi Noterler Batman Nöbetçi Noterler Kilis Nöbetçi Noterler Osmaniye Nöbetçi Noterler Bursa Nöbetçi Noterler Burdur Nöbetçi Noterler Bolu Nöbetçi Noterler Bitlis Nöbetçi Noterler Bingöl Nöbetçi Noterler Bilecik Nöbetçi Noterler Balıkesir Nöbetçi Noterler Düzce Nöbetçi Noterler Aydın Nöbetçi Noterler Artvin Nöbetçi Noterler Antalya Nöbetçi Noterler Ankara Nöbetçi Noterler Amasya Nöbetçi Noterler Ağrı Nöbetçi Noterler Afyonkarahisar Nöbetçi Noterler Adıyaman Nöbetçi Noterler Adana Nöbetçi Noterler İstanbul Nöbetçi Noterler