takip et takip et takip et
Gündem

22 Ağustos 2019 - 305 Okunma

TDV YURTLARI TOKAT’TA

Türkiye’nin farklı şehirlerinde yurt açma çalışmalarına devam ediyor. Yeni döneme 60 yurt ile adım atan TDV'nin Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Kampüsünde faaliyete geçen kız öğrenci yurduna kayıt başvurusu almaya başlandı.

Türkiye’nin farklı şehirlerinde yurt açma çalışmalarına devam ediyor. Yeni döneme 60 yurt ile adım atan TDV’nin Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Kampüsünde faaliyete geçen kız öğrenci yurduna kayıt başvurusu almaya başlandı.

Türkiye Diyanet Vakfı bünyesinde çalışan TDV Yurtlar İşletmesi, Türkiye genelinde açtığı öğrenci yurtları ile Türkiye’nin dört bir yanındaki öğrenciler için barınma imkânı sağlamanın yanı sıra öğrencilerinin akademik, manevi ve kişisel gelişimlerine de katkı sağlamaya devam ediyor.

“İhtiyaç duyulan her yerde hizmet” misyonuyla her geçen gün hızla büyüyen TDV Yurtlar İşletmesi, 2019-2020 eğitim öğretim yılı içerisinde 30 il 6 ilçede olmak üzere, 38 kız ve 22 erkek öğrenci yurduyla gençlere kapılarını açarken Türkiye’nin farklı şehirlerinde yurt açma çalışmalarına da devam ediyor.

Güncel sayısıyla TDV: Adana, Ankara, Antalya, Bayburt Merkez, Bayburt Demirözü, Bayburt Aydıntepe, Burdur, Bursa, Çorum, Elazığ, Erzincan İliç, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Isparta, İstanbul, Kahramanmaraş, Karabük Merkez, Karabük Safranbolu, Kastamonu Merkez, Kastamonu Tosya, Kayseri, Kırklareli,  Kocaeli, Konya, Kütahya, Muğla, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sivas Koyulhisar, Tokat, Uşak, Van ve Yozgat’ta olmak üzere 60 yurtla yeni döneme adım atıyor.

TDV Yurtlarında hafta içi kahvaltı ve akşam yemeği, hafta sonları ise kahvaltı, öğle ve akşam yemeği, 24 saat kesintisiz sıcak su, sınırsız internet, çamaşır yıkama ve kurutma imkânı öğrencilere ücretsiz olarak sağlanıyor. Ayrıca yurtlarda barınan öğrencilerin güvenliği için tüm TDV Yurtları güvenlik kameralarıyla donatılarak giriş-çıkış işlemleri parmak izi sistemi kullanılarak yapılıyor. Yurtlarda barınan öğrenciler, TV-Dinlenme odaları  ile boş zamanlarını değerlendiriyor.

Dinamik yapısıyla üniversiteli gençlere huzurlu, temiz ve güvenilir bir ortamda hayatlarını sürdürme olanağı sağlayan TDV Yurtları,  barınma hizmeti sunmanın yanında gençlerin ilim, inanç ve sosyo-kültürel dünyalarını kurmalarına da öncülük ediyor. TDV Yurtlarında öğrencilerin daha donanımlı bireyler haline gelmeleri için çeşitli eğitim faaliyetleri ve manevi eğitimler gerçekleştiriliyor.

Tokat’ta Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi kampüsünde bulunan TDV Tokat Kız  Öğrenci yurdumuzla ilgili detaylı bilgi almak ve iletişim bilgilerine ulaşmak için www.tdvyurt.com.tr adresini ziyaret edilebilecek, aynı zamanda önümüzdeki dönem kayıtları için ön kayıt yaptırabilecek.

 


" TDV YURTLARI TOKAT’TA konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere TDV YURTLARI TOKAT’TA ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda TDV YURTLARI TOKAT’TA ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku