takip et takip et takip et
Gündem

5 Kasım 2019 - 105 Okunma

TARIM DANIŞMANLARINA YEM BİTKİLERİ EĞİTİMİ

Abone Ol

Tokat Tarım ve Orman Müdürlüğünce tarım danışmanlarına ve il müdürlüğü personeline yem bitkileri (yonca ve korunga) yetiştiriciliği eğitimi verildi.

Çayır Mera ve Yem Bitkileri Şube Müdürü Selver Tali ve aynı şubede görevli Mühendis Selami Adaş tarafından verilen eğitime ilgili personel ve tarım danışmanları olmak üzere toplam 21 kişi katıldı.

Eğitimde ayrıca Mühendis Hikmet Bakan tarafından 13.Etap Kırsal Kalkınma Destekleri Kapsamında Tarıma Dayalı Yatırımların Desteklenmesi Tebliğinde yapılan değişiklikler anlatıldı.

Yaklaşık 2 saat süren eğitimde Çayır Mera ve Yem Bitkileri Şube Müdürü Selver Tali  kaliteli kaba yemin hayvan beslemedeki önemine değindi, et üretimi için ot üretiminin gerekli olduğunu söyledi.


" TARIM DANIŞMANLARINA YEM BİTKİLERİ EĞİTİMİ konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere TARIM DANIŞMANLARINA YEM BİTKİLERİ EĞİTİMİ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda TARIM DANIŞMANLARINA YEM BİTKİLERİ EĞİTİMİ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku