takip et takip et takip et
Gündem

31 Ağustos 2020 - 692 Okunma

TARİHİ BİNADA RESTERASYON ÇALIŞMASI DEVAM EDİYOR

Abone Ol

Pazar ilçe kaymakamı Sinan Korkmaz, ilçede bulunan ve daha önce Hükümet Konağı olarak da kullanılan binanın restorasyon/kütüphane yapımı çalışmalarını yerinde inceledi.

Projesi onaylanarak yapımınas başlanan binanın restorasyon çalışmalarını yerinde inceleyen Pazar ilçe kaymakamı Sinan Korkmaz, yüklenici firma yetkilileriyle görüşerek binanın yapım onarım çalışmaları hakkında bilgi aldı. Kaymakam Korkmaz yaptığı açıklamada, “Bu tarihi bina bizim kültürel mirasımızdır. Kültürümüze sahip çıkmak ve bu kültürü gelecek nesillere aktarmak için binanın kütüphane ve müze olarak yapılması ve gençlerin kullanımına açılması için çalışmalarımız hızla devam etmektedir.” dedi. Kaymakam Korkmaz incelemelerinin ardından çalışma alanından ayrıldı.


" TARİHİ BİNADA RESTERASYON ÇALIŞMASI DEVAM EDİYOR konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere TARİHİ BİNADA RESTERASYON ÇALIŞMASI DEVAM EDİYOR ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda TARİHİ BİNADA RESTERASYON ÇALIŞMASI DEVAM EDİYOR ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku
şekilli nick yazma codlio web tasarım ajansı
tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla