takip et takip et takip et
Gündem

13 Ağustos 2020 - 278 Okunma

SUSUZ ÇEŞME SUYA KAVUŞTU

Abone Ol

Tokat Devlet Hastanesi bahçesindeki çeşmelerde suyun akmadığını fark eden gazeteci Fatih Kılıç, sosyal medya platformundan konuyu gündeme getirdi. Bunun üzerine sorunun çözülmesi için harekete geçen yetkililerin çalışması sonrasında Devlet Hastanesi bahçesindeki çeşmelerde sular aktı, giderler temizlendi.

“Susuz çeşme” başlığıyla paylaşım yaparak yetkililerden konuya çözüm bulmasını isteyen Kılıç, “Çeşmenin olduğu yerde su akmıyorsa haliyle bir gerekçe vardır. Makul bir gerekçe ise ne alâ da… Hastane bahçesinde olan çeşmelerin akmaması yakışır değil. Hele de su ve sabun ile en basitinden hijyene önem verilirken toplumsal alandaki çeşmenin akması idarece sağlanır inşallah.” İfadelerini kullandı.

SULAR AKTI

Sorunun çözülmesi sonrasında paylaşımda bulunan Kılıç, “Sonuç Notu: Sular aktı. Giderler temizlendi. Teşekkürler idareye.” Dedi.


" SUSUZ ÇEŞME SUYA KAVUŞTU konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere SUSUZ ÇEŞME SUYA KAVUŞTU ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda SUSUZ ÇEŞME SUYA KAVUŞTU ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku