takip et takip et takip et
Gündem

8 Ağustos 2019 - 129 Okunma

SULUSARAY’IN TANINIRLIĞI ARTACAK

Abone Ol

Vali Dr. Ozan Balcı, Sulusaray Kaplıcasında incelemelerde bulundu.

Kaymakam Ahmet Vezir Baycar, Belediye Başkanı Necmettin Coruk, İl Genel Meclis Başkanı Erol Duyum ile birlikte kaplıcayı ziyaret eden Vali Dr. Ozan Balcı, yapılan sondaj çalışmaları ile kaplıca içerisinde incelemelerde bulundu.

Çalışmalar hakkında bilgi alan Vali Dr. Ozan Balcı, “Sulusaray Sağlık Turizmi Geliştirme Projesi” kapsamında kaplıcanın doğal nitelikli turizm değerlerine erişiminin sağlanarak tanınmasının artacağını söyledi.  Sulusaray kaplıcasının turizme kazandırılması, Sebastopolis Antik Kentinde ziyaretçi sayısının arttırılması, tarımda yem bitkileri, nohut, fasulye, çilek üretimine destek verilmesi, Alpu Barajı’nın tamamlanması ile ilçenin parlayacağını belirten Vali Dr. Ozan Balcı, herkesin işini aşkla, şevkle, yılmadan, yılgınlık göstermeden yaparak, devlete ve millete hizmet gerektiğini kaydetti.

Vali Dr. Ozan Balcı, sondaj işçileri ile de bir süre sohbet ederek, hatıra fotoğraf çekindi.

KAYMAKAM AHMET VEZİR BAYCAR’A ZİYARET
Sulusaray ilçesinde bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunan Vali Dr. Ozan Balcı, Sulusaray Kaymakamı Ahmet Vezir Baycar’ı ziyaret ederek, bir süre sohbet etti.

Kaymakam Ahmet Vezir Baycar, gerçekleştirdiği nazik ziyareti nedeniyle Vali Dr. Ozan Balcı’ya teşekkür etti.

Ziyarete Sulusaray Belediye Başkanı Necmettin Coruk, İl Genel Meclis Başkanı Erol Duyum ve protokol mensupları katıldı.


" SULUSARAY’IN TANINIRLIĞI ARTACAK konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere SULUSARAY’IN TANINIRLIĞI ARTACAK ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda SULUSARAY’IN TANINIRLIĞI ARTACAK ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku