takip et takip et takip et
Gündem

23 Ağustos 2019 - 295 Okunma

SULUSARAY’DA “HOŞ GELDİN BEBEK” PROJESİ

Abone Ol

Sulusaray Kaymakamlığı tarafından ilçede doğum yapan kadın ile doğan bebeklerin ihtiyacını karşılamak amacıyla ‘Hoş Geldin Bebek’ projesi hayata geçirildi.

Sulusaray Kaymakamlığı tarafından ilçede doğum yapan kadın ile doğan bebeklerin ihtiyacını karşılamak amacıyla ‘Hoş Geldin Bebek’ projesi hayata geçirildi.

Sulusaray Kaymakamı Ahmet Vezir Baycar beraberindeki Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı çalışanlarıyla birlikte ilçede yeni doğum yapmış ailelerin evlerine ziyarette bulundu. Ailelerin en mutlu günlerinde onları yalnız bırakmamak adına sosyal sorumluluk projesi çerçevesinde ‘Hoş geldin bebek’ projesini hayatta geçirdiklerini ifade eden Kaymakam Baycar, anne ve bebeklerine ihtiyaçlarının yer aldığı ‘Yeni doğan seti’ hediye ettiklerini söyledi.

Ailelerin ziyaretinde açıklamada bulunan Kaymakam Baycar, “Aile var oldukça millet, millet var oldukça da devlet var olur. Aile var oldukça sağlıklı nesiller var olacak, iyilik var olacaktır” dedi.


" SULUSARAY’DA “HOŞ GELDİN BEBEK” PROJESİ konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere SULUSARAY’DA “HOŞ GELDİN BEBEK” PROJESİ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda SULUSARAY’DA “HOŞ GELDİN BEBEK” PROJESİ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku