takip et takip et takip et
Manşet

18 Eylül 2019 - 798 Okunma

SULUSARAY KAPLICASI İÇİN SATIŞLAR BAŞLADI

Abone Ol

Sulusaray ilçemizde çıkan termal kaplıca suyu için termal tesis yatırımına başlayan Altunlar Grup ilk etap için temelinin atıldığı günden buyana yoğun bir inşaat süreci yaşıyor.

Sulusaray ilçemizde çıkan termal kaplıca suyu için termal tesis yatırımına başlayan Altunlar Grup ilk etap için temelinin atıldığı günden buyana yoğun bir inşaat süreci yaşıyor. Diğer yanda devre mülk satışlarına da başlandı. Sulusaray ilçemizde ve Tokat Merkez’de açtıkları ofiste lansmana özel tanıtımlar yapılıyor, yüzde 30 indirim olduğu anlatılıyor. Tokat Merkez’deki ofiste Altunlar Grup kurucusu Necati Altun, kızları Aslı ve Seda Altun, müdür Akın Çınar ile yatırımları hakkında bilgi almak isteyenleri konuk ediyorlar.

Gazetemiz imtiyaz sahibi gazeteci Fatih Kılıç da Tokat Termal ofisini ziyaret etti. Ziyareti sonrasında sosyal mecra hesabından paylaşımda bulundu. Gazeteci Kılıç’ın paylaşımı şöyle oldu:

“Hep arzu ederiz ve “Tokat’ımıza yatırım gerek” deriz ya; bundan 7 yıl önce, Sulusaray Kaplıcalarının önünden geçip komşu ilde yatırımı yapılan termal tesisten devre tatil almış bir isim iken, içimdeki sızıyı dışa vurmuştum. Bizim ilimizde bu yatırım niye olmaz diye hayıflanmıştım.

İşte Sulusaray ilçemizde Termal Su kaynağını değerlendirerek öz sermayesi ile yatırıma kalkışan Altunlar Grup’un kurucusu Necati Altun, kızları Aslı ve Seda Altun, müdürleri Akın Çınar ile yatırımları üzerine sohbet ettik. “Mucizevi Sularda Hayat Bulun” vurgusu ile Tokat Termal Sulusaray Kaplıcaları için satışa başladılar. Lansman ayrıcalıklarını anlattılar.

Bu ile yatırım gerçekleştiren, istihdam bacası tüttüren, dürüstlük ve liyakati ile müşteri memnuniyeti yaşatan müteşebbislerin yanında olmak bize düşer. Yüce Mevlam yardımcıları olsun, hayırlı, bereketli kılsın.”


" SULUSARAY KAPLICASI İÇİN SATIŞLAR BAŞLADI konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere SULUSARAY KAPLICASI İÇİN SATIŞLAR BAŞLADI ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda SULUSARAY KAPLICASI İÇİN SATIŞLAR BAŞLADI ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yorumlar (1 Yorum)

  • Oğuz Bozyiğit

    Gezme imkanı buldum bölgemiz için çokgüzel bir eser Necati beyin şahsında tüm arkadaşlara iyi çalışmalar diler alacak olanlara acele etmelerini tavsiye ederim ben inşaallah yarın bir tane almayı düşünüyorum tşk ederim

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku