Dolar 18,7800 0.36%
Euro 20,1575 1.2%
Gram Altın 1.128,59 -2,33%
Çeyrek Altın 1.905,00 -0,94%
Bitcoin 439249 -0.10231%
Ethereum 31266 0.46085%
Yarım Altın 3.811,00 -0,94%
Tam Altın 7.591,87 -2,02%
Süet Ayakkabı Boyası Nerede Satılır?

Süet Ayakkabı Boyası Nerede Satılır?

ABONE OL
21 Ocak 2023, 02:05:42

Süet ayakkabı, sonbahar aylarının vazgeçilmez ayakkabı türlerinden biridir. Deri kullanımından da spor bir görünüm elde edilmek istenirken süet tercih edilir. Süet ayakkabılar çok rahat ve şık olmalarına rağmen, bazen bazı sıkıntılar ile karşılaşılabilir. Çabuk kirlenmeleri ise bu sıkıntıların başında yer alır.

Süet ayakkabı ile deri ayakkabının temizliği farklıdır. Bu nedenle ayakkabılarınıza uygun boyalar temin edilmelidir. Süet boyalar, süet ayakkabıların temizliğinde vazgeçilmez ürünlerden biridir. Bu süet boyalara kolaylıkla ulaşmak mümkün müdür, süet boya nereden temin edilir gibi soruların yanıtları aşağıda ele alınmıştır.

Süet Ayakkabı Boyası Nereden Alınmalıdır?

1-)Alışveriş Siteleri

Alışveriş sitelerinin çoğundan süet ayakkabı boyası temin edebilirsiniz. Eğer renklerde bir uyuşmama sorunu olursa ya da boyayı beğenmediğinizde satıcısı ile iletişime geçerek ya da sitelerin canlı yardımlarından geri iade konusunda yardım alabilirsiniz.

2-)Mağazalar

Ayakkabını aldığınız mağazadan da temin edebilirsiniz. Bazı ayakkabı firmaları ayakkabı temizleme ürünlerinin satış işlemini de yapmaktadır. Böylece satıcıdan nasıl uygulayacağınıza dair daha çok bilgi alabilirsiniz.

3-)Marketler

Büyük marketlerin çoğunda artık birçok ürün bulunmaktadır. Büyük marketlerden de süet ayakkabı boyası temin edebilirsiniz. Fakat marketlerdeki seçenekler ile ayakkabınıza uygun rengi eşleştirmek biraz zor olabilir. Bu noktada da market çalışanlarından yardım isteyebilirsiniz.

Süet Ayakkabılara Boya Uygulanırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

  • Süet ayakkabıların bakımı diğer ayakkabılara göre daha zordur. Bakım yapılırken de ekstra özen gösterilmesi gerekmektedir. Özellikle süet ayakkabılar için sprey boya kullanımı sırasında birtakım incelikler bulunmaktadır.
  • Süet ayakkabınız için uygun boyayı temin ettikten sonra ekstra ücret vermeden ve profesyonel bir yardım almadan kendiniz ayakkabınızın bakımını yapabilirsiniz.
  • Öncelikle süet spor ayakkabınız üzerindeki tozları alması için bir fırça kullanmalısınız.
  • Ardından süet ayakkabı boyanızı uygulayabilirsiniz. Süet ayakkabılar için boya tercihi sprey olmalıdır. Sprey süet boya ile ayakkabınızı boyarken kesinlikle normal boya fırçası kullanmamalısınız. Zira süet ayakkabınızın bozulmasına neden olabilir.
  • Sprey boyanın kuruması zaman alacaktır. Ayakkabınızı giymeden önce boyanın mutlaka kurumuş olmasına özen gösteriniz. Eğer kurumadan giyerseniz, boya kıyafetinize ya da çorabınıza bulaşabilir.
  • Boya tamamen kuruduktan sonra ise uygulanması gereken tek işlem kalmaktadır. Tekrar fırçalama işlemi. Süet ayakkabınızı, süet ayakkabı fırçası ile fırçalayarak son dokunuşları yaptıktan sonra gönül rahatlığıyla giyebilirsiniz.
  • Ayrıca süet ayakkabılarınızın ıslanması durumunda sıcak uygulayarak sakın ayakkabınızı kurutmaya çalışmayın. Bu işlem süetin yapısının bozulmasına neden olur. Islanan süet ayakkabılarınızın şeklinin bozulmasını istemiyorsanız, içerisine gazete yerleştirerek oda sıcaklığında kurumasını beklemelisiniz.
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Diyarbakır Nöbetçi Noterler Hakkâri Nöbetçi Noterler Gümüşhane Nöbetçi Noterler Erzurum Nöbetçi Noterler Erzincan Nöbetçi Noterler Elazığ Nöbetçi Noterler Edirne Nöbetçi Noterler Hatay Nöbetçi Noterler Isparta Nöbetçi Noterler Mersin Nöbetçi Noterler Konya Nöbetçi Noterler İzmir Nöbetçi Noterler Kocaeli Nöbetçi Noterler Kırşehir Nöbetçi Noterler Kırklareli Nöbetçi Noterler Kayseri Nöbetçi Noterler Kastamonu Nöbetçi Noterler Kars Nöbetçi Noterler Çanakkale Nöbetçi Noterler Çankırı Nöbetçi Noterler Çorum Nöbetçi Noterler Giresun Nöbetçi Noterler Denizli Nöbetçi Noterler Gaziantep Nöbetçi Noterler Eskişehir Nöbetçi Noterler Niğde Nöbetçi Noterler Mardin Nöbetçi Noterler Manisa Nöbetçi Noterler Muğla Nöbetçi Noterler Kütahya Nöbetçi Noterler Malatya Nöbetçi Noterler Kahramanmaraş Nöbetçi Noterler Muş Nöbetçi Noterler Nevşehir Nöbetçi Noterler Sinop Nöbetçi Noterler Rize Nöbetçi Noterler Sivas Nöbetçi Noterler Sakarya Nöbetçi Noterler Tekirdağ Nöbetçi Noterler Samsun Nöbetçi Noterler Ordu Nöbetçi Noterler Siirt Nöbetçi Noterler Tokat Nöbetçi Noterler Trabzon Nöbetçi Noterler Şanlıurfa Nöbetçi Noterler Yozgat Nöbetçi Noterler Aksaray Nöbetçi Noterler Karaman Nöbetçi Noterler Van Nöbetçi Noterler Zonguldak Nöbetçi Noterler Uşak Nöbetçi Noterler Bayburt Nöbetçi Noterler Kırıkkale Nöbetçi Noterler Tunceli Nöbetçi Noterler Bartın Nöbetçi Noterler Yalova Nöbetçi Noterler Şırnak Nöbetçi Noterler Ardahan Nöbetçi Noterler Karabük Nöbetçi Noterler Iğdır Nöbetçi Noterler Batman Nöbetçi Noterler Kilis Nöbetçi Noterler Osmaniye Nöbetçi Noterler Bursa Nöbetçi Noterler Burdur Nöbetçi Noterler Bolu Nöbetçi Noterler Bitlis Nöbetçi Noterler Bingöl Nöbetçi Noterler Bilecik Nöbetçi Noterler Balıkesir Nöbetçi Noterler Düzce Nöbetçi Noterler Aydın Nöbetçi Noterler Artvin Nöbetçi Noterler Antalya Nöbetçi Noterler Ankara Nöbetçi Noterler Amasya Nöbetçi Noterler Ağrı Nöbetçi Noterler Afyonkarahisar Nöbetçi Noterler Adıyaman Nöbetçi Noterler Adana Nöbetçi Noterler İstanbul Nöbetçi Noterler