takip et takip et takip et
Spor

4 Ekim 2019 - 120 Okunma

SPOR TOKAT’TA SATRANÇ ŞÖLENİ

Turhal Kaymakamlığı Cumhuriyet Kupası Satranç Turnuvası 26-27 Ekim 2019 tarihlerinde Turhal Mehmet Uzun Spor Salonunda gerçekleştirilecek. Turnuvaya başvurular sürüyor.

Tokat Valiliği tarafından hayata geçirilen Spor Tokat projesi kapsamında Turhal Kaymakamlığı, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Türkiye Satranç Federasyonu Tokat İl Temsilciliği işbirliğinde 26-27 Ekim 2019 tarihlerinde Turhal Mehmet Uzun Spor Salonunda gerçekleştirilecek olan “Turhal Kaymakamlığı Cumhuriyet Kupası Satranç Turnuvası” başvuruları devam ediyor.

Tokat Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünden yapılan açıklamada, “ Değerli satranç ailesi; 26-27 Ekim 2019 tarihlerinde Turhal ilçemizde satranç turnuvası düzenlenecektir. Turnuvaya TSF lisansına sahip tüm sporcular katılabilir. Lisans işlemleri https://lisans.tsf.org.tr/online/ adresinden yapılmaktadır. Turnuva;
8 YAŞ VE ALTI,
10 YAŞ VE ALTI,
14 YAŞ VE ALTI ve
Açık kategori olmak üzere 4 farklı kategoride yapılacaktır. Turnuvamız ödüllü bir turnuva olup ödüller yönergede detaylı bir şekilde yazmaktadır. Detaylı bilgi için lütfen yönergeyi okuyunuz. Turnuvaya katılan tüm sporcular yönergeyi okumuş ve FIDE kurallarını bildiği varsayılmaktadır. Katılacak olan tüm sporculara başarılar dileriz.
Son başvuru:24 Ekim 2019 Saat:17:00
İletişim Sefer KARAKOÇ Tel:05055928360” ifadelerine yer verildi.

Turnuva kayıt yaptırmak isteyenler http://tokat.tsf.org.tr/ adresinden gerekli bilgilere ulaşabilecek.


" SPOR TOKAT’TA SATRANÇ ŞÖLENİ konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere SPOR TOKAT’TA SATRANÇ ŞÖLENİ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda SPOR TOKAT’TA SATRANÇ ŞÖLENİ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku