takip et takip et takip et
Gündem

6 Kasım 2020 - 277 Okunma

Spor Tokat’ın Başarılı Sporcuları Ödüllendirildi

Abone Ol

Vali Dr. Ozan Balcı, Spor Tokat kapsamında Ulusal ve Uluslararası Şampiyonalarda başarı gösteren sporcuları ödüllendirdi.
Valiliğimiz koordinesinde, Gençlik ve Spor Müdürlüğü ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen Spor Tokat projesi kapsamında atletizm, güreş ve taekwando branşlarında yetiştirilen, Ulusal ve Uluslararası Şampiyonalarda Tokat’ı ve Türkiye’yi başarıyla temsil eden 27 sporcu için Valilik Toplantı Salonunda program düzenlendi.
Programda sporcular ile bir süre sohbet eden Vali Dr. Ozan Balcı,“Spor Tokat ile Tokat’ta her öğrencimizin, gencimizin en az bir spor dalı ile uğraşmasını, sporu sevmesini, spor altyapısına katkı sağlamayı,spor kültürü oluşturmayı, Türk ve Tokat sporuna başarıl sporcular kazandırmayı hedefledik. Bunun başarılarını da görmeye başladık. Spora, sporcuya dost olarak her zaman sizlerin yanındayız. Sporcularımıza ve spora desteğimiz tam.” dedi.
Spor Tokat’ı çok önemsediğini belirten Vali Dr. Ozan Balcı, “Çocuklarımızı seviyoruz, onları önemsiyoruz, onların akademik başarıları kadar bedensel ve ruhsal gelişimlerini de önemsiyoruz. Spor çocuklarımızın bedensel ve ruhsal gelişimleri açısından çok anlamlı ve önemli bir aktivitedir. Her çocuğumuz ya spor yapmalı ya da sporun bir dalına ilgi duymalı. Amacımız bu. Spor Tokat, Tokat’ın gençlerinin ve öğrencilerinin projesidir. Tüm Tokat’ımızın projesidir. Ben burada sizlere yardımcı olup, önünüzü açıyorum. Spor Tokat’ın başarısında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.
Vali Dr. Ozan Balcı, başarılı sporculara ödüllerini takdim etti.
Programa İl Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali, Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Çağlar, antrenörler ve sporcular katıldı.


" Spor Tokat’ın Başarılı Sporcuları Ödüllendirildi konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere Spor Tokat’ın Başarılı Sporcuları Ödüllendirildi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda Spor Tokat’ın Başarılı Sporcuları Ödüllendirildi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku