takip et takip et takip et
Spor

28 Kasım 2019 - 491 Okunma

SPOR TOKAT’A 5 MİLYON LİRALIK MALZEME DESTEĞİ

Abone Ol

Vali Balcı: “Kısa vadeli, orta ve uzun vadede Tokat’ta nitelikli ve başarılı sporcular çıkacak.”

2023 Tokat Vizyonu doğrultusunda Tokat Valiliği öncülüğünde başlatılan ve İl Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü koordinesinde İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile yürütülen ‘Spor Tokat Projesi’ kapsamında amatör spor kulüpleri ile okul spor kulüplerine yönelik spor yapan 110 bin öğrenciye toplamda 5 milyon liralık malzeme dağıtım törenine katıldı.

Hüseyin Akbaş Spor Salonunda düzenlenen törende saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Çağlar bir selamlama konuşması yaptı ve projenin Tokat’a kazandırılmasında öncü olan Vali Dr. Ozan Balcı’ya teşekkürlerini dile getirdi.

Projenin başarıyla devam edeceğini, sporu her alanda yaymak için çalışacaklarını belirten Vali Dr. Ozan Balcı, programın düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etti. Temsili olarak yapılan spor malzemesi dağıtımının ardından spor malzemelerinin bulunduğu stantları gezen Vali Balcı, sporcularla ve antrenörlerle bir süre sohbet etti. Kısa vadeli, orta ve uzun vadede Tokat’ta nitelikli ve başarılı sporcuların çıkacağını belirten Vali Balcı, sporun bir milletin aynı zamanda zekâsı, çevikliği, kuvveti ve bunun milletler arasında da öncülüğünü göstermek olduğunu kaydetti.

Programa Vali Dr. Ozan Balcı, Tokat Milletvekili Mustafa Arslan, Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, İl Genel Meclis Başkanı Erol Duyum, Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Çağlar, sporcu öğrenciler, antrenörler ve davetliler katıldı.


" SPOR TOKAT’A 5 MİLYON LİRALIK MALZEME DESTEĞİ konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere SPOR TOKAT’A 5 MİLYON LİRALIK MALZEME DESTEĞİ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda SPOR TOKAT’A 5 MİLYON LİRALIK MALZEME DESTEĞİ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku