takip et takip et takip et
Almus

21 Mart 2020 - 744 Okunma

SPOR TESİSLERİNDE KORONA VİRÜS ÖNLEMLERİ

Abone Ol

Tokat ve İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlükleri bünyesinde bulunan spor tesisleri, yeni korona virüs (Kovid-19) mücadelesi kapsamında dezenfekte çalışmaları yapıldı.

            Korona Virüs salgını tüm dünyada günlük yaşama büyük darbe vururken, birçok spor organizasyonun ya ertelenmesine, iptaline ya da seyircisiz oynanmasına neden oldu. Tokat Merkez ve İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlükleri salgın ile mücadele için kolları sıvadı. Tokat, Almus, Artova, Başçiftlik, Erbaa, Niksar, Pazar, Reşadiye, Sulusaray, Turhal, Yeşilyurt ve Zile İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlükleri bünyesinde bulunan spor tesisleri, yeni korona virüs (Kovid-19) mücadelesi kapsamında dezenfekte çalışmaları yapıldı.  Ayrıca KYK yurtlarında da dezenfekte edildi.


" SPOR TESİSLERİNDE KORONA VİRÜS ÖNLEMLERİ konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere SPOR TESİSLERİNDE KORONA VİRÜS ÖNLEMLERİ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda SPOR TESİSLERİNDE KORONA VİRÜS ÖNLEMLERİ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku
şekilli nick yazma codlio web tasarım ajansı
tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla