takip et takip et takip et
Spor

24 Haziran 2020 - 362 Okunma

SPOR İL MÜDÜRÜ ÇAĞLAR: “YEŞİLYURT İLÇEMİZE HAYIRLI OLSUN”

Abone Ol

Tokat Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cemil Çağlar, Tokat’ın Yeşilyurt ilçesine yapılması planlanan spor salonu hakkında açıklama yaptı.

CEMİL ÇAĞLAR: “3 MİLYON LİRA TUTARINDAKİ SPOR SALONUMUZ YEŞİLYURT İLÇEMİZE HAYIRLI OLSUN”

Tokat Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada İl Müdürü Çağlar, “Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafında, İlimize yapılacak olan 42 Milyon lira tutarında ki gençlik ve spor yatırımlarını kapsayan protokol 20 Şubat’ta Ankara’da Sayın Bakanımız, Sayın Valimiz, Sayın Milletvekillerimiz ve İl Protokolü’nün katılımlarıyla imzalanmıştı. Protokol kapsamında yer alan Spor yatırımlarının ihaleleri bir bir yapılmaya başlandı. Protokol kapsamında Yeşilyurt ilçemize yapılacak olan ve Gençliğimize, halkımıza hizmet verecek Spor Salonumuzun ihalesi tamamlanmıştır. Yaklaşık 3 Milyon lira tutarındaki Spor Salonumuz Yeşilyurt İlçemize hayırlı olsun. Bu tesisin ilçemize kazandırılmasında verdikleri desteklerden dolayı Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na, Tokat Valimiz Dr. Ozan Balcı’ya ve Tokat Milletvekillerimiz Av. Yusuf Bezayıd’a, Av. Mustafa Arslan’a ve Av. Özlem Zengin’ e İlimiz Spor Camiası adına teşekkür ederiz.” paylaşımında bulundu.


" SPOR İL MÜDÜRÜ ÇAĞLAR: “YEŞİLYURT İLÇEMİZE HAYIRLI OLSUN” konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere SPOR İL MÜDÜRÜ ÇAĞLAR: “YEŞİLYURT İLÇEMİZE HAYIRLI OLSUN” ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda SPOR İL MÜDÜRÜ ÇAĞLAR: “YEŞİLYURT İLÇEMİZE HAYIRLI OLSUN” ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku