takip et takip et takip et
Manşet

5 Şubat 2020 - 937 Okunma

SPOR İL MÜDÜRÜ ÇAĞLAR: “SAHADA SPORUN RUHUNA UYMAYAN HAREKETLER”

Abone Ol

Tokat’ın Pazar ilçesinde, Topçamspor ile Zile Belediyespor arasında oynanan amatör lig maçının son dakikalarında futbolcuların, tekme tokat birbirine girdiği olaylı maçta gözaltı olmadığı öğrenildi.

SPOR İL MÜDÜRÜ CEMİL ÇAĞLAR: “FAİR PLAY RUHUNA UYMAYAN, SAHADA SPORUN RUHUNA UYMAYAN HAREKETLER”

Olaylı maç sonrası açıklama aldığımız Tokat Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cemil Çağlar, iki takım sporcularının aralarında itiş kakış yaşandığını ancak Emniyet’in derhal müdahale ettiğini ve sporcuların soyunma odasına geçmesiyle sona erdiğini belirtirken olayla ilgili “Fair Play ruhuna uymayan, sahada sporun ruhuna uymayan hareketler” yorumunu yaptı.

Cemil Çağlar, süreçle ilgili “Hakem gözlemci saha konseyi raporunu incelemek üzere Futbol İl Tertip Komitesi, toplanıp raporlar doğrultusunda avukatlardan oluşan İl Ceza Kuruluna sevk edilecek. İl Ceza Kurulu gerekli incelemelerden sonra gerekli ceza verilebilecek” dedi.

Hakem, gözlemci, saha komseri raporlarını incelemek üzere Futbol İl tertip Komitesi toplanır, raporlar doğrultusunda avukatlardan oluşan İl ceza kuruluna sevk edilecek İl ceza kurulu gerekli incelemelerden sonra gerekli ceza verilebilecek


" SPOR İL MÜDÜRÜ ÇAĞLAR: “SAHADA SPORUN RUHUNA UYMAYAN HAREKETLER” konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere SPOR İL MÜDÜRÜ ÇAĞLAR: “SAHADA SPORUN RUHUNA UYMAYAN HAREKETLER” ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda SPOR İL MÜDÜRÜ ÇAĞLAR: “SAHADA SPORUN RUHUNA UYMAYAN HAREKETLER” ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku