takip et takip et takip et
Merkez

15 Ekim 2020 - 646 Okunma

SPOR İL MÜDÜRÜ ÇAĞLAR, MUHTARLARLA BULUŞTU

Abone Ol

Tokat Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Çağlar, ilimizde görev yapan Muhtarlarla bir araya geldi. 

            Tokat Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Çağlar, Tokat Gençlik Merkezi’nde Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Gökrem ve Merkez Mahalle Muhtarlarının katılımlarıyla bilgilendirme ve planlama toplantısı yaptı.

            Tokat Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, “Spor Tokat’ta 7’den 70’E spor yapmayan kalmayacak.  Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Gökrem ve Merkez Mahalle Muhtarlarının katılımlarıyla, Tokat Valiliğimizce hayata geçirilen Spor Tokat projesi kapsamında İl ve İlçe Spor tesislerimizde devam eden ve 7’den 70’e tüm vatandaşlarımız için ücretsiz olan Yüzme Bilmeyen Kalmasın, antrenmanlar ve Gençlik Merkezleri faaliyetlerimiz ile ilgili bilgilendirme ve planlama toplantısı Tokat Gençlik Merkezi’nde gerçekleştirildi. Spor Tokat kapsamında Sağlıklı nesiller yetiştirmek için ücretsiz tüm spor ve Gençlik tesislerimizden çocuklarımız, gençlerimiz ve vatandaşlarımız faydalanabilirler.” bilgi notu paylaşıldı.


" SPOR İL MÜDÜRÜ ÇAĞLAR, MUHTARLARLA BULUŞTU konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere SPOR İL MÜDÜRÜ ÇAĞLAR, MUHTARLARLA BULUŞTU ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda SPOR İL MÜDÜRÜ ÇAĞLAR, MUHTARLARLA BULUŞTU ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku