takip et takip et takip et
Gündem

4 Kasım 2019 - 11:08:25 - 106 Okunma

SONBAHAR SERENADI

Tokat Gönüllü Turizm Elçileri tarafından sonbahar etkinliği düzenlendi. Tokat Gönüllü Turizm Elçileri, Tokat Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğünün destekleri ile sonbahar yapraklarını topladı.

Toplanan yapraklar Gönüllü Turizm Elçisi Fatma Esin Tuna ve grup üyeleri tarafından 769 yıllık tarihi Hıdırlık Köprüsü’nün üzerine serildi.  Hıdırlık Köprüsü üzerine serilmiş yaprakları gören vatandaşlar bu anı bol bol fotoğraf çekinerek ölümsüzleştirdi.

GÖRSEL ŞÖLEN

Tarihi Hıdırlık Köprüsü’nden yürüyerek geçen Tokatlılara sürpriz yapmak istediklerini belirten Tokat Gönüllü Turizm Elçileri Grup Başkanı Fatma Esin Tuna, “Kasım ayında sararan yapraklar düşmeye başladı ve gazeller üzerinde yürümek çok keyifli. Herkes doyasıya sonbaharı yaşamalı, biz de bugün 769 yıllık Tarihi Hıdırlık Köprüsü üzerinde böyle bir sürpriz yaptık, herkesin çok hoşuna gitti, fotoğraf çekindiler. Sonbahar Serenadı oldu.  Nice sonbaharlar görmüş tarihi bir köprüdeyiz. Sonbahar yorgunlukların atıldığı, keyiflerin yaşandığı, anıların süzgeçten geçirildiği bir mevsimdir, huzurlu bir mevsimdir. Çeşitli tonların doğaya serpiştirilmesi ile görsel bir de şölendir. Umarım bu keyfi herkes hissederek yaşar.    Bize bu etkinlikte destek olan Tokat Belediyesi Çevre ve Temizlik Müdürü ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Kent merkezindeki parklarda ve mesire alanlarındaki sarı yaprakların süpürülmemesini belediyeden talep ediyoruz.” dedi.


" SONBAHAR SERENADI konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere SONBAHAR SERENADI ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda SONBAHAR SERENADI ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku