takip et takip et takip et
Günlük

6 Eylül 2019 - 286 Okunma

Sn. Vali’yi ziyaretimiz sonrası… Günlük 3352

Anadolu Basınının içinde bulunduğu ekonomik durumun zorluğu ve yayın hayatını sürdürülebilir kılmak için ana finans kaynağı Resmi İlanların git gide azalması karşısında yerel basının Sn. Cumhurbaşkanına, Bakanlara ve illerde Valilere çağrısı olmuştu.

Anadolu Basınının içinde bulunduğu ekonomik durumun zorluğu ve yayın hayatını sürdürülebilir kılmak için ana finans kaynağı Resmi İlanların git gide azalması karşısında yerel basının Sn. Cumhurbaşkanına, Bakanlara ve illerde Valilere çağrısı olmuştu. Tokat’ımızda merkez ve ilçelerimizdeki resmi ilan yayınlama hakkına haiz gazetelerin sahipleri Vali Dr. Ozan Balcı’yı makamında ziyaret ederek kamu kurumlarına genelge çıkarmasını talep etmişlerdi. Sağ olsun Sn. Vali yerel basının beklediği genelgeyi kamu kurumlarına gönderdi. Artık kamu kurumu amirlerinin, ihale yetkililerinin bilhassa doğrudan temin yahut ihale ilanına çıkmaksızın mal ve hizmet alımı yapmalarının yerel basına vurduğu darbeyi görmelerini diliyoruz. Yerel basının samimiyetle güçlü olması birçok kötülüğün önüne geçecektir. Buna canı gönülden inananlardanız. Bu vesile ile Sn. Vali’ye teşekkürlerimizi sunarız.


" Sn. Vali’yi ziyaretimiz sonrası… Günlük 3352 konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere Sn. Vali’yi ziyaretimiz sonrası… Günlük 3352 ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda Sn. Vali’yi ziyaretimiz sonrası… Günlük 3352 ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku