Dolar 18,7800 0.36%
Euro 20,1575 1.2%
Gram Altın 1.312,76 -0,73%
Çeyrek Altın 2.258,00 -1,40%
Yarım Altın 4.502,00 -1,40%
Tam Altın 8.887,63 -0,70%
Şirket karıştı: Google, yapay zekalı Bing’i ‘öldürmek’ istiyor!

Şirket karıştı: Google, yapay zekalı Bing’i ‘öldürmek’ istiyor!

ABONE OL
08 Mayıs 2023, 08:04:06

Google, Rakiplerine Karşı Önemli Adımlar Atıyor

Google, Microsoft Bing gibi rakiplerden gelen tehdide karşı önemli adımlar atıyor. Yazılım devi, arama motorunda yapacağı önemli değişikliklerle daha kişiselleştirilmiş bir arama deneyimi yaratmayı hedefliyor. Yeni özellikler arasında Bard’ın entegrasyonu ve daha sosyal bir ortam oluşturulması bulunuyor. Ancak, Bing gibi rakipleri arama dünyasında kızıştırdı ve Google’ın üstünlüğünü sürdürmesi için yapay zeka destekli arama motoru üzerinde çalışma yaptığı söyleniyor.

Yapay zeka ve gerçek olan video ve görseller dahil edildiğinde, Google’ın yapay zeka destekli arama sonuçları her kullanıcının istediği bir özellik olmayabilir. Bu nedenle, şirket kullanıcı tabanını korumayı da amaçlıyor. Arama motoru Bard, daha önce ayrı tutulacağı açıklanmışken, diğer rakipler de forumlardan gelen bilgileri arama sonuçlarına dahil ediyorlar.

Bing ve Google arasındaki rekabet yoğunlaştıkça, yapay zekanın pazara nasıl adapte olacağı merak konusu olmaya devam ediyor. Tüm bu gelişmeler göz önünde bulundurulduğunda, Google’ın stratejik adımlarının devam edeceğini söylemek yanlış olmayacaktır.

Sizler de bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar bölümünde bizlerle paylaşabilirsiniz.

DİKKAT!  Tokat Oppo Telefon Tamiri
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments