Dolar 18,7800 0.36%
Euro 20,1575 1.2%
Gram Altın 1.133,05 0,09%
Çeyrek Altın 1.896,00 -0,05%
Bitcoin 431128 -0.22427%
Ethereum 31161 1.27786%
Yarım Altın 3.792,00 -0,08%
Tam Altın 7.552,28 0,32%
Sıla Şahin Kaç Yaşında? Kimdir, Nerelidir?

Sıla Şahin Kaç Yaşında? Kimdir, Nerelidir?

ABONE OL
12 Ocak 2023, 15:23:49

Sıla Şahin Kaç Yaşında? Kimdir, Nerelidir? gibi soruların tüm cevabı haberimizde. Sende Sıla Şahin hakkında tüm bilgileri hemen öğren.

Sıla Şahin, Yetenek Sizsiniz programı ile tanınmaya başladıktan sonra, “Dönüyorum Eve” ve “Bilmem Mi” gibi şarkıları ile popüler hale geldi. Aynı zamanda TikTok fenomeni olarak bilinir ve yaptığı şarkılar TikTok ve diğer platformlarda fenomen olmuştur. Öncesinde “Dönüyorum Eve” isimli şarkısını Bedo ile birlikte yayınlamış ve Youtube trendleri arasında yer almıştır. Diğer tekli çalışmaları arasında “Mecazen, Sarıyorum yine baştan” ve “Yarınlar” gibi şarkılar bulunmaktadır. Sıla Şahin, Eskişehir doğumlu ve 18 yaşındadır. Instagram hesabı silasahinresmi olarak adlandırılmıştır.

Sıla Şahin kimdir?

Sıla Şahin, 2003 yılında Eskişehir’de doğdu. Uzun süredir Eskişehir’de yaşayan Şahin, iş amaçlı olarak İstanbul’da yaşıyor. İlk olarak Yetenek Sizsiniz adlı programda tanınmasına rağmen, özellikle “Bilmem Mi” adlı şarkısı ile sosyal medyada popüler hale geldi. “Yarınlar”, “Sarıyorum Yine Baştan” ve “Mecazen” gibi şarkıları ile tanınan Sıla Şahin, son olarak “Dönüyorum Eve” parçasını Bedo ile birlikte yayınladı. Sosyal medya hesapları arasında Instagram’da 135 bin takipçi ve YouTube’da 45 bin abone bulunmaktadır.

sila sahin kac yasinda kimdir nerelidir2

Sıla Şahin Kaç Yaşında?

Sıla Şahin, 20 yaşındadır. 2003 doğumlu olan Şahin, 2023 yılında 20 yaşındadır.

Sıla Şahin Nereli?

Sıla Şahin Eskişehir doğumludur.

Sıla Şahin’in Boyu Kaç?

Sıla Şahin’in boyu 1.6cm’dir.

Bilmem mi şarkısını kim söylüyor?

Bilmem Mi adlı şarkı, Sıla Şahin tarafından seslendirilmiştir. Sosyal medyada çok popüler olan bu şarkı, “Deli diyorlar, hani reçetem.. Sırıtıyor ay, bana geceden… Ona el salladım, pencereden… Söyle tüm bunlar sence neden?” gibi sözleriyle kullanıcıların zihninde yer etmiştir. Sıla Şahin, kendi instagram hesabından paylaştığı Bilmem Mi videosu ile 4 milyon izlenmeye ulaşmıştır.

Sıla Şahin’in Şarkıları:

  • Kıyma İkimize
  • Sevdan İle
  • Çok Özledim
  • Dönüyorum Eve
  • Mecazen
  • Sarıyorum Yine Baştan
  • Yarınlar
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Diyarbakır Nöbetçi Noterler Hakkâri Nöbetçi Noterler Gümüşhane Nöbetçi Noterler Erzurum Nöbetçi Noterler Erzincan Nöbetçi Noterler Elazığ Nöbetçi Noterler Edirne Nöbetçi Noterler Hatay Nöbetçi Noterler Isparta Nöbetçi Noterler Mersin Nöbetçi Noterler Konya Nöbetçi Noterler İzmir Nöbetçi Noterler Kocaeli Nöbetçi Noterler Kırşehir Nöbetçi Noterler Kırklareli Nöbetçi Noterler Kayseri Nöbetçi Noterler Kastamonu Nöbetçi Noterler Kars Nöbetçi Noterler Çanakkale Nöbetçi Noterler Çankırı Nöbetçi Noterler Çorum Nöbetçi Noterler Giresun Nöbetçi Noterler Denizli Nöbetçi Noterler Gaziantep Nöbetçi Noterler Eskişehir Nöbetçi Noterler Niğde Nöbetçi Noterler Mardin Nöbetçi Noterler Manisa Nöbetçi Noterler Muğla Nöbetçi Noterler Kütahya Nöbetçi Noterler Malatya Nöbetçi Noterler Kahramanmaraş Nöbetçi Noterler Muş Nöbetçi Noterler Nevşehir Nöbetçi Noterler Sinop Nöbetçi Noterler Rize Nöbetçi Noterler Sivas Nöbetçi Noterler Sakarya Nöbetçi Noterler Tekirdağ Nöbetçi Noterler Samsun Nöbetçi Noterler Ordu Nöbetçi Noterler Siirt Nöbetçi Noterler Tokat Nöbetçi Noterler Trabzon Nöbetçi Noterler Şanlıurfa Nöbetçi Noterler Yozgat Nöbetçi Noterler Aksaray Nöbetçi Noterler Karaman Nöbetçi Noterler Van Nöbetçi Noterler Zonguldak Nöbetçi Noterler Uşak Nöbetçi Noterler Bayburt Nöbetçi Noterler Kırıkkale Nöbetçi Noterler Tunceli Nöbetçi Noterler Bartın Nöbetçi Noterler Yalova Nöbetçi Noterler Şırnak Nöbetçi Noterler Ardahan Nöbetçi Noterler Karabük Nöbetçi Noterler Iğdır Nöbetçi Noterler Batman Nöbetçi Noterler Kilis Nöbetçi Noterler Osmaniye Nöbetçi Noterler Bursa Nöbetçi Noterler Burdur Nöbetçi Noterler Bolu Nöbetçi Noterler Bitlis Nöbetçi Noterler Bingöl Nöbetçi Noterler Bilecik Nöbetçi Noterler Balıkesir Nöbetçi Noterler Düzce Nöbetçi Noterler Aydın Nöbetçi Noterler Artvin Nöbetçi Noterler Antalya Nöbetçi Noterler Ankara Nöbetçi Noterler Amasya Nöbetçi Noterler Ağrı Nöbetçi Noterler Afyonkarahisar Nöbetçi Noterler Adıyaman Nöbetçi Noterler Adana Nöbetçi Noterler İstanbul Nöbetçi Noterler