takip et takip et takip et
Gündem

17 Mart 2020 - 714 Okunma

SEYİRCİSİZ MAÇ

Abone Ol

Bütün dünyayı tehdit eden Corona virüs salgınına karşı alınan önlemler arasında vilayetimizde de tüm yapılan futbol maçları seyircisiz oynama kararı verildiğinden bu hafta sahamızda oynadığımız Bucaspor maçı da seyircisiz oynandı. Takımımız yeni alınan elemanlar ile takviye edilmiş kadrosu iyi futbol oynamasına rağmen 2-1 mağlup oldu.

            Tokatspor A.Ş. 1928 Bucaspor maçında gözümüze takılan önemli ayrıntılara gelince;

1- Sahamızda oynadığımız her maçta protokol tribündeki manzara tokat futbol kamuoyunu takımımız hakkındaki görüşünü yansıtıyordu. Hayret bu maçta protokol tribünün misafirleri son maçların aksine daha kalabalık seyirci grubu oluşturuyordu. Bu durum birazda stada seyirci alınmadığından kontenjanla stada giren seyirciler tribünler yerine protokol tribününde oturmuşlardı. Eski yöneticiler, eski futbolcular, şahsım ve TÜFAD’ın bazı yöneticileri, futbol antrenörleri, futbolcularımızın anne babaları, akrabaları ve yardımcıları, TFF, rakip takımın yöneticileri bu kalabalığı oluşturuyorlardı.

2- Artık takımımızın 12. Adam konumundaki taraftar topluluklarımız yoklar.(Bu defada yasaklar engel oldu diyelim mi?) Onların yerine futbolcularımızın yakınları, çok hasta taraftar toplulukları gibi içten gelerek yaptıkları tezahüratlar, haykırışlar, bağırmalarını görüyoruz. Ne diyelim, iyi dostlar bugünlerde belli oluyor. Sağlık olsun.

3- Tokatspor’un eski kalecisi Adanalı İsmail Ünal, şahsıma(o günlerde Tokatspor teknik direktörü olarak İsmail’in transferini yapan kişi olmam ve antrenmanlarda da takımların kaleci antrenörü olmadığından ona kaleci antrenörlüğü yaptıran) bu konumundan dolayı Tokatspor’un eski günlerini hatırlayarak üzüntülerini hem basın mensubumuza hem de bana iletmişlerdi. Gözümüze takılan bu olayı belirtmeden geçemiyoruz.

MAÇIN TEKNİK ANALİZİ

            Ocak transferinde alt yapımıza transfer edilen futbolcular 6 ay geçtikten sonra profesyonel olarak takımımıza kazandırılmışlar. Bu futbolcularla takviye edilen kadromuz(Ulaş Girgin – Sol bek, Kaan Topçu – Merkezi Stoper, Eren Eş – Sağ açık, Furkan Kaya – Ön Libero) eskisine nazaran daha iyi bir görüntü içerisindeydi. Son iki maçta da gol atmamıza rağmen 2-1’lik skorlarla kaybettiğimiz maçlarla yoluna devam eden takımımız önümüzdeki maçlarda daha iyi neticeler alabilir düşüncesindeyiz.

            Bu sezon şöyle veya böyle bitiyor. Önümüzdeki sezon ne yapmalıyız? Tokatspor’umuzu daha iyi nasıl şekillendirmeliyiz? Bu fikirlerin ışığı altında ne gibi önlemler alınmalıdır, yapılmalıdır? Bu sorularla ilgilenmeliyiz.

            Birlik beraberlik içerisinde Tüm Tokat futbol kamuoyunun bu konuyu düşünmeli, fikirler üretmeliyiz. Tokatspor’umuzu bu konumdan kurtarmak için başka hiçbir tercihi yoktur! Haydi bakalım hep birlikte hareket etmeye çalışmalıyız.

            Tokatspor A.Ş. bundan sonra yapacağı maçta başarılar diler. Spor severlere sevgi ve saygılar sunarız.

Ercan Süsoy


" SEYİRCİSİZ MAÇ konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere SEYİRCİSİZ MAÇ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda SEYİRCİSİZ MAÇ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku
şekilli nick yazma BeConvert codlio web tasarım ajansı kutrtv ilhan kut kimdir
html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf