takip et takip et takip et
Gündem

7 Aralık 2019 - 462 Okunma

“SEVGİ VARSA ENGEL YOK”

Abone Ol

3 Aralık Dünya Engelliler günü kapsamında Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde sosyal farkındalık programı düzenlendi.

Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Çocuk Gelişimi Öğretmeni Elif Yılmaz tarafından hazırlanan programa konuk olarak görme engelli şair-öğretmen Yunus Yılmaz,Gülizar Akdağ ve SerebralPalsi hastası kızı Sevda Akdağ, Aynur Erkek ve yürüme engelli kızı Dilek Erkek katıldı. Programda Yunus Yılmaz öğrenciler için şiirlerini okudu. Toplumda engellilere yönelik bakış açısını değiştirmen istediklerini belirten Gülizar Akdağ ve Aynur Erkek, vefakar anne olmanın haklı gururunu yaşadıklarıyla dile getirdiler. Okul Müdürü Murat Yılmaz, “En büyük engel sevgisizliktir. Engelli olmak da hayatta engel teşkil etmez. Onlar bizler için özel insanlar ve bizler onların her daim destekçisiyiz. Hayatı paylaşmak için engel yoktur” ifadelerini kullandı.


" “SEVGİ VARSA ENGEL YOK” konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere “SEVGİ VARSA ENGEL YOK” ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda “SEVGİ VARSA ENGEL YOK” ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku