takip et takip et takip et
Gündem

18 Eylül 2019 - 386 Okunma

ŞERARE ÖĞRETMEN ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

Abone Ol

EĞİTİMCİ YAZAR ŞERARE YAĞCIOĞLU KIVRAK, “HAYALLERİNİZ HEDEFLERİNİZİN YOL HARİTASIDIR”

Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde “Öğretmen olmak” adlı söyleşi programı düzenlendi. Programın konuğu Eğitimci yazar Şerare Yağcıoğlu Kıvrak oldu.

İlköğretim haftası etkinlikleri kapsamında Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde “Öğretmen olmak” adlı söyleşi programı organize edildi. Zübeyde Hanım MTAL Müdür Yardımcı Halise Özlem Çivilidağ’ın moderatörlüğünde gerçekleşen söyleşide, emekli sınıf öğretmeni eğitimci yazar Şerare Yağcıoğlu Kıvrak öğrenciler ile bir araya geldi. Yaptığı konuşmada öğretmen ve öğrenci olmak, idealist öğretmen, saygı, sevgi, hakkaniyet, adalet, vatan sevgisi değerlerine değinen Şerare Öğretmen öğrencilere, “Hayalleriniz hedeflerinizin yol haritasıdır, hayallerinizin peşinden koşun ve okuyun” mesajını verdi, hayallerini gerçekleştirebilmeleri için tavsiyelerde bulundu.

ÖĞRETMENLER BAŞ TACIMIZ

Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Murat Yılmaz, “Bir öğretmeni unutulmaz yapan öğrencinin yüreğine dokunmasıdır. Zübeyde Hanım MTAL öğrencilerinin de yüreğine dokunan Şerare öğretmenimize teşekkür dolu duygularımı iletiyorum. Elleri öpülesi öğretmenlerimize selam olsun onlar bizim baş tacımız.” Dedi.


" ŞERARE ÖĞRETMEN ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere ŞERARE ÖĞRETMEN ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda ŞERARE ÖĞRETMEN ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku