takip et takip et takip et
Pazar

9 Eylül 2019 - 378 Okunma

“ŞEHİT YAKINLARI BAŞ TACIMIZ”

Abone Ol

Vali Dr. Ozan Balcı, devletin her zaman şehit ailelerinin yanında olduğunu belirterek, “Şehit yakınları bizlerin baş tacıdır.” dedi.

Vali Dr. Ozan Balcı, devletin her zaman şehit ailelerinin yanında olduğunu belirterek, “Şehit yakınları bizlerin baş tacıdır.” dedi.

Vali Dr. Ozan Balcı, Pazar ilçesinde şehit Osman Ateş’in ailesini ziyaret etti.

Vali Dr. Ozan Balcı, 2016 yılında Diyarbakır’ın Sur ilçesinde bölücü terör örgütü mensuplarına yönelik düzenlenen operasyonda şehit olan Piyade Uzman Çavuş Osman Ateş’in Çiftlik köyünde yaşayan ailesini evinde ziyaret ederek, şehit annesi  Resmiye Ateş ve şehit babası Mustafa Ateş ile bir süre sohbet etti.

Şehitlik mertebesinin yüceliğinden bahseden Vali Dr. Ozan Balcı, devletin her zaman şehit ailelerinin yanında olduğunu belirterek, “Şehit yakınları bizlerin baş tacıdır.” dedi.

Şehit ailesinin her türlü sıkıntısında devletin kapısının her zaman kendilerine açık olduğunu ifade eden Vali Dr. Ozan Balcı, “Sizler bizlere emanetsiniz.” diye konuştu. Ziyarette şehit Osman Ateş ve bütün şehitler ruhuna dualar okundu. Ziyarete Pazar Kaymakam Vekili Mustafa Karali, Pazar Belediye Başkanı Erdoğan Yılmaz, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mahmut Özdemir ve İl Müftüsü Ömer Faruk Bilgili de katıldı.


" “ŞEHİT YAKINLARI BAŞ TACIMIZ” konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere “ŞEHİT YAKINLARI BAŞ TACIMIZ” ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda “ŞEHİT YAKINLARI BAŞ TACIMIZ” ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku