takip et takip et takip et
Gündem

23 Ocak 2020 - 596 Okunma

ŞEHİT KARDEŞİNİN İSTEĞİ YERİNE GETİRİLDİ

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, kendisinden PlayStation oyun konsolu isteyen şehit kardeşi Akın’a verdiği sözü tuttu.

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Suriye’nin Tel Abyad bölgesinde meydana gelen patlamada şehit olan Tokatlı Şehit Piyade Teğmen Sinan Bilir’in ailesini yalnız bırakmadı. Eyüp Eroğlu, önceki gün aileyi ziyareti sırasında Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’ndan PlayStation oyun konsolu isteğinde bulunan Şehit Sinan Bilir’in kardeşi 13 yaşındaki Aşkın Bilir’e oyun konsolu hediye etti.

Oyun konsoluna kavuşan Aşkın, Başkan Eroğlu’na teşekkür ederek, sevincini paylaştı. Başkan Eroğlu ise Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Şehidimiz Piyade Teğmen Sinan Bilir’in kardeşi, bizlere emaneti Aşkın’ımızın yanındayız. Aşkın’ın bizlerden isteğini kendisiyle buluşturup, yüzünde bir nebze olsun tebessüm oluşmasını diledik. Tüm Şehit ailelerimizin her dâim yanındayız.

Rabbim, tüm Şehitlerimizden razı olsun” dedi.


" ŞEHİT KARDEŞİNİN İSTEĞİ YERİNE GETİRİLDİ konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere ŞEHİT KARDEŞİNİN İSTEĞİ YERİNE GETİRİLDİ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda ŞEHİT KARDEŞİNİN İSTEĞİ YERİNE GETİRİLDİ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku