takip et takip et takip et
Gündem

9 Ocak 2020 - 159 Okunma

ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLER DERNEĞİ’NDEN BAŞKAN ÖZCAN’A ZİYARET

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Niksar Şube Başkanlığına seçilen Şuayip Uysal ve yönetim kurulu üyeleri Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan’ı ziyaret etti. Başkan Özcan, şehit aileleri ve gazilerin her zaman yanında olduklarını ve yanlarında olmaya devam edeceklerini söyledi.

Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği’nin ziyaretinde bir kez daha tüm şehitlerimize rahmet, gazilerimize sıhhat ve selamet temennisinde bulundu. Şehit aileleri ve gazilerin her zaman yanında olduklarını ifade eden Başkan Özcan, “Onların duasını almak bizim için aslolandır. Tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Tüm gazilerimize şifa diliyorum. Zor bir coğrafyadayız. Herkesin bu ülkeden medet umduğunu biliyoruz. İnşallah Ay Yıldızlı Türk Bayrağımıza, vatanımıza, milletimize ve devletimize sahip çıkacağız. Bizim buralarda bu hizmeti vermemize Cenabı Allah’ın izniyle imkan sağlayan şehitlerimize minnet duyuyorum” dedi.

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Niksar Şube Başkanı Şuayip Uysal da, şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine ve Türk milletine sabırlar dileyerek, vatanımızın birlik ve beraberliği için canlarını vermeye her zaman hazır olduklarını kaydetti.


" ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLER DERNEĞİ’NDEN BAŞKAN ÖZCAN’A ZİYARET konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLER DERNEĞİ’NDEN BAŞKAN ÖZCAN’A ZİYARET ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLER DERNEĞİ’NDEN BAŞKAN ÖZCAN’A ZİYARET ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku