takip et takip et takip et
Gündem

11 Kasım 2017 - 450 Okunma

Sebîlürreşad Dergisi’nden Oranlı’ya ziyaret

Abone Ol

Tokat Kitap Günleri’ne katılarak eserlerini imzalayan ve bir dizi konferans veren Yeniden Sebîlürreşad Dergisi Yayın Sahibi Fatih Bayhan, Basın İlan Kurumu Tokat İl Müdürü Çetin Oranlı’ya nezaket ziyaretinde bulundu.

            Yazar Fatih Bayhan’ın yanı sıra Sebîlürreşad Dergisi Genel Koordinatörü Mehmet Poyraz ve SGK Tokat İl Müdür Yardımcısı Ali Yüce’nin de hazır bulunduğu ziyarette Kitap Günleri ve basın sektöründeki gelişmeler değerlendirdi. Milli Şairimiz Mehmet Akif Ersoy’un mirası Sebîlürreşad’ı ekibiyle birlikte yeniden basım hayatına kazandıran Fatih Bayhan, zor ancak anlamlı bir görev üstlendiklerini belirtti. Mehmet Akif Ersoy ve Latife Hanım üzerine yaptığı araştırmalar ve yayımladığı kitaplarla da tanınan Fatih Bayhan, Tokat’ta Kitap Günleri’nin gördüğü yoğun ilginin memnuniyet verici vurguladı. Bayhan, organizasyonda emeği geçen herkesi kutladı.

 

            Ziyaretten dolayı teşekkür Basın İlan Kurumu Tokat İl Müdürü Çetin Oranlı da, Milli Şairimiz merhum Mehmet Akif Ersoy’un mirasına sahip çıkmanın önemine değindi.  Sebîlürreşad’ın milli değerlere ve tarihi mirasa sahip çıktığını kaydeden Oranlı, Bayhan’a kitaplarını imzalayarak takdim etti. 


" Sebîlürreşad Dergisi’nden Oranlı’ya ziyaret konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere Sebîlürreşad Dergisi’nden Oranlı’ya ziyaret ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda Sebîlürreşad Dergisi’nden Oranlı’ya ziyaret ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku
şekilli nick yazma BeConvert codlio web tasarım ajansı kutrtv Kızlık Zarı Dikimi Ankara Burun Estetiği Ankara Lazer Epilasyon İstanbul